www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2017/2018
Kolejka: XIII - 08-10.12.2017


1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 13 37 39:9
2 PGE Skra Bełchatów 13 33 36:9
3 Lotos Trefl Gdańsk 13 26 31:18
4 KS Jastrzębski Węgiel 13 24 27:20
5 Onico AZS Politechnika Warszawa 12 22 26:18
6 Indykpol AZS Olsztyn 12 22 27:21
7 Espadon Szczecin 13 21 30:27
8 Asseco Resovia SSA Rzeszów 12 20 24:22
9 MKS Cuprum Lubin 13 19 25:26
10 GKS Katowice 12 17 21:22
11 WKS Cerrad Czarni Radom 13 15 23:29
12 Aluron Virtu Varta Zawiercie 13 14 21:32
13 MKS Będzin 13 12 19:31
14 Łuczniczka Bydgoszcz 13 11 14:31
15 TS BBTS Bielsko-Biała 13 7 14:34
16 Dafi Społem Kielce 13 6 8:36


I kolejka - 29.09 - 01.10.2017
KS Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (16, 21, 18) - 25.10
MKS Cuprum Lubin - MKS Będzin - 3:0 (19, 25, 12)
Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin - 3:1 (22, 18, -20, 20)
Asseco Resovia Rzeszów - Dafi Społem Kielce - 3:0 (20, 16, 22)
WKS Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 1:3 (-15, -16, 19, -23)
Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa - 0:3 (-22, -18, -18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-23, 18, -24, -15)
PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk - 3:0 (23, 18, 20) - 22.11

II kolejka - 04.10.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (17, 18, 31) - 11.10
Espadon Szczecin - MKS Cuprum Lubin - 2:3 (-22, 17, -23, 29, -13)
Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-10, -19, -18)
Lotos Trelf Gdańsk - Onico Warszawa - 3:2 (20, -17, 18, -23, 9)
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resvoia Rzeszów - 1:3 (-22, 16, -25, -18)
MKS Będzin - WKS Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-20, -21, 24, -18)
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz - 1:3 (-22, -23, 23, -26)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (23, 27, 21) - 15.11 

III kolejka - 07-09.10.2017
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (21, -23, 25, 20)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (33, -18, -23, -24)
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała - 3:1 (-23, 13, 11, 23)
MKS Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce - 3:1 (-23, 13, 11, 23)
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin - 0:3 (-21, -22, -19)
Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin - 1:3 (-26, -16, 21, -26)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-12, -19, -24)
Onico Warszawa - GKS Katowice - 3:1 (-10, 20, 17, 21)

IV kolejka - 11-15.10.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-14, -21, -23)
BBTS Bielsko-Biała - MKS Cuprum Lubin - 1:3 (-17, -22, 23, -20)
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:2 (-14, 19, -20, 20, 11)
MKS Będzin - AZS Politechnika Warszawa - 3:2 (-21, 27, -23, 17, 11)
Dafi Społem Kielce - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:2 (21, -18, 23, -27, 11)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (17, 17, 23)
Lotos Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 0:3 (-20, -23, -22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, 19, -20, 17, 9) - 14.11 

V kolejka - 17-18.10.2017
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (-20, 23, -22, 27, -10)
Onico Warszawa - Espadon Szczecin - 0:3 (-24, -17, -23)
GKS Katowice - MKS Będzin - 3:0 (21, 23, 24)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (-18, 21, 23, -28, 12)
WKS Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (16, 23, 17)
Łuczniczka Bydgoszcz - Dafi Sport Kielce - 3:0 (24, 21, 19)
MKS Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-24, 18, -24, -20)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (-21, 16, 23, -20, -11) - 22.11

VI kolejka - 20-23.10.2017
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-23, -18, 21, 19, -8)
PGE Skra Bełchatów - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (22, 22, 24)
Dafi Sport Kielce - Onico Warszawa - 0:3 (-21, -21, -23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:0 (17, 20, 28)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, -23, 18, 24, 14)
Espadon Szczecin - GKS Katowice - 2:3 (-20, -21, 23, 17, -12)
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Będzin - 3:0 (23, 18, 21)
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (18, 21, 15) - 21.11

VII kolejka - 27-29.10.2017
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (18, 23, 29)
WKS Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (21, 18, -20, -21, -12)
Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -18, -18)
MKS Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (18, -21, -20, 18, 12)
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-20, -21, -21)
Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (17, 17, 23)
GKS Katowice - Dafi Sport Kielce - 3:0 (21, 12, 15)
MKS Będzin - Espadon Szczecin - 3:2 (-15, 26, -22, 23, 12)

VIII kolejka - 03-04 i 06.11.2017
Jastrzębski Węgiel - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (17, 17, 18)
Lotos Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin - 1:3 (-21, 22, -18, -25)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (23, 20, 24)
PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (22, 16, 22)
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice - 1:3 (-24, -28, 22, -23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa - 3:1 (17, 22, -25, 24)
Dafi Sport Kielce - MKS Będzin - 3:1 (18, 23, -19, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - WKS Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-21, -21, 19, 19, -14)

IX kolejka - 09-13.11.2017
WKS Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-21, -22, -14) - 29.11
PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa - 3:0 (24, 22, 26)
MKS Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (12, 20, -23, -15, -10)
Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (-20, 23, 16, -19, -13)
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała - 3:1 (35, 19, -21, 17)
Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (23, 19, 18)
Espadon Szczecin - Dafi Sport Kielce - 3:0 (21, 16, 18)
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-14, -16, -13) - 21.11 

X kolejka - 17-19.11.2017
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (19, 23, 19)
BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin - 3:2 (-18, 20, -20, 21, 12)
Asseco Resovia Rzeszów - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:1 (21, 16, -19, 23)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:0 (22, 22, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa - 2:3 (23, -18, -23, 16, -12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:1 (13, -22, 13, 21)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (25, 22, 14)
Dafi Sport Kielce - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -33, -11)
 
XI kolejka - 24-26.11.2017 
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (16, 25, 26)
Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (-21, 25, 21, -14, -9)
Dafi Sport Kielce - BBTS Bielsko-Biała - 2:3 (-17, 23, 22, -27, -10)
WKS Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (17, 20, 25)
Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-23, -21, 22, -17)
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-17, -14, -21)
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 0:3 (-10, -23, -21)
MKS Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (38, 19, -18 -18, -14)

XII kolejka - 01-04.12.2017
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:1 (-19, 20, 19, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa - 0:3 (-23, -23, -17)
Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (16, 17, 25)
PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin - 3:1 (16, 22, -23, 21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dafi Sport Kielce - 3:0 (14, 14, 18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin - 3:1 (-22, 23, 19, 17)
MKS Cuprum Lubin - WKS Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-19, 21, 24, -16, -10)
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:2 (15, -23, -24, 19, 12)
 
XIII kolejka - 08-10 i 12-13.12.2017
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel - 3:2 (-22, -20, 19, 23, 13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (10, 15, 18) - 08.11
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Cuprum Lubin - 0:3 (-15, -17, -23)
PGE Skra Bełchatów – Dafi Sport Kielce - 3:0 (15, 25, 19)
WKS Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk - 1:3 (-18, -22, 16, -23)
Espadon Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (-21, 23, -23, 18, 12)
Onico Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn (12.12, godz. 19:00)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (13.12, godz. 18:00)
 
XIV kolejka - 20-23.12.2017
Jastrzębski Węgiel – Espadon Szczecin
Lotos Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Dafi Sport Kielce
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
MKS Cuprum Lubin – Onico Warszawa
WKS Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz

XV kolejka - 29-30.12.2017 
Dafi Sport Kielce – Jastrzębski Węgiel (30.12)
Łuczniczka Bydgoszcz – Lotos Trefl Gdańsk (13.12)
GKS Katowice – MKS Cuprum Lubin (17.12, godz. 15:00)
BBTS Bielsko-Biała – Aluron Virtu Warta Zawiercie (18.12, godz. 15:00)
Espadon Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów (29.12, godz. 18:00)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów (30.12, godz. 14:45)
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn (30.12)
Onico Warszawa – WKS Cerrad Czarni Radom  (30.12, godz. 18:00)

XVI kolejka - 06.01.2018
BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Dafi Sport Kielce – Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin – MKS Cuprum Lubin
GKS Katowice – WKS Cerrad Czarni Radom
Onico Warszawa – Łuczniczka Bydgoszcz

XVII kolejka - 13.01.2018 
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Onico Warszawa – Lotos Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz – GKS Katowice
WKS Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin
MKS Cuprum Lubin – Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn – Dafi Sport Kielce
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała
Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

XVIII kolejka - 20.01.2018 
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn
Dafi Sport Kielce – MKS Cuprum Lubin
Espadon Szczecin – WKS Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – Łuczniczka Bydgoszcz
GKS Katowice – Onico Warszawa
 
XIX kolejka - 03.02.2018
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – Lotos Trefl Gdańsk
Onico Warszawa – MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz – Espadon Szczecin
WKS Cerrad Czarni Radom – Dafi Sport Kielce
MKS Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
 
XX kolejka - 10.02.0218
Lotos Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Cuprum Lubin
BBTS Bielsko-Biała – WKS Cerrad Czarni Radom
Dafi Sport Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin – Onico Warszawa
MKS Będzin – GKS Katowice
 
XXI kolejka - 17.02.2018
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin- Lotos Trefl Gdańsk
GKS Katowice – Espadon Szczecin
Onico Warszawa – Dafi Sport Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała
WKS Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
MKS Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
 
XXII kolejka - 24.02.2018
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Lotos Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – WKS Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała – Onico Warszawa
Dafi Sport Kielce – GKS Katowice
Espadon Szczecin – MKS Będzin
  
XXIII kolejka - 03.03.2018
MKS Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin – Lotos Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Dafi Sport Kielce
GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała
Onico Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
WKS Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
 
XXIV kolejka - 07.03.2018
Jastrzębski Węgiel – WKS Cerrad Czarni Radom
Lotos Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Łuczniczka Bydgoszcz
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów  
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin
Dafi Sport Kielce – Espadon Szczecin
 
XXV kolejka - 10.03.2018 
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
Lotos Trefl Gdańsk – Dafi Sport Kielce 
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Onico Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
WKS Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

XXVI kolejka - 17.03.2018
Jastrzębski Węgiel – Onico Warszawa
Lotos Trefl Gdańsk – MKS Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn – WKS Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała – Dafi Sport Kielce
 
XXVII kolejka - 24.03.2018
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała – Lotos Trefl Gdańsk
Dafi Sport Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Onico Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
WKS Cerrad Czarni Radom – MKS Cuprum Lubin
 
XXVIII kolejka - 30.03.2018
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
Lotos Trefl Gdańsk – WKS Cerrad Czarni Radom
MKS Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – Onico Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice
Dafi Sport Kielce - PGE Skra Bełchatów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

XXIX kolejka - 07.04.2018
Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lotos Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów
Dafi Sport Kielce – Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin –  Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
Onico Warszawa – MKS Cuprum Lubin
Łuczniczka Bydgoszcz – WKS Cerrad Czarni Radom
 
XXX kolejka - 14.04.2018
Jastrzębski Węgiel – Dafi Sport Kielce
 Lotos Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz
WKS Cerrad Czarni Radom – Onico Warszawa
MKS Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Espadon Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – BBTS Bielsko-Biała
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 


  Design & Copyright © 2005 - 2017 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK