www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga
Kolejka: Play-off - 05.05.2018


1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 75 81:31
2 PGE Skra Bełchatów 30 72 81:29
3 Lotos Trefl Gdańsk 30 65 74:35
4 Asseco Resovia SSA Rzeszów 30 57 64:42
5 Indykpol AZS Olsztyn 30 57 69:49
6 KS Jastrzębski Węgiel 30 57 67:47
7 Onico Warszawa 30 56 70:48
8 MKS Cuprum Lubin 30 45 56:59
9 WKS Cerrad Czarni Radom 30 43 58:58
10 Aluron Virtu Varta Zawiercie 30 39 54:66
11 GKS Katowice 30 36 49:65
12 Stocznia Szczecin 30 34 52:71
13 MKS Będzin 30 29 42:71
14 Łuczniczka Bydgoszcz 30 21 33:77
15 TS BBTS Bielsko-Biała 30 19 37:80
16 Dafi Społem Kielce 30 15 24:83


I kolejka - 29.09 - 01.10.2017
KS Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (16, 21, 18) - 25.10
MKS Cuprum Lubin - MKS Będzin - 3:0 (19, 25, 12)
Indykpol AZS Olsztyn - Stocznia Szczecin - 3:1 (22, 18, -20, 20)
Asseco Resovia Rzeszów - Dafi Społem Kielce - 3:0 (20, 16, 22)
WKS Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 1:3 (-15, -16, 19, -23)
Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa - 0:3 (-22, -18, -18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-23, 18, -24, -15)
PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk - 3:0 (23, 18, 20) - 22.11

II kolejka - 04.10.2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (17, 18, 31) - 11.10
Stocznia Szczecin - MKS Cuprum Lubin - 2:3 (-22, 17, -23, 29, -13)
Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-10, -19, -18)
Lotos Trelf Gdańsk - Onico Warszawa - 3:2 (20, -17, 18, -23, 9)
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resvoia Rzeszów - 1:3 (-22, 16, -25, -18)
MKS Będzin - WKS Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-20, -21, 24, -18)
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz - 1:3 (-22, -23, 23, -26)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (23, 27, 21) - 15.11 

III kolejka - 07-09.10.2017
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (21, -23, 25, 20)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (33, -18, -23, -24)
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała - 3:1 (-23, 13, 11, 23)
MKS Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce - 3:1 (-23, 13, 11, 23)
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin - 0:3 (-21, -22, -19)
Cerrad Czarni Radom - Stocznia Szczecin - 1:3 (-26, -16, 21, -26)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-12, -19, -24)
Onico Warszawa - GKS Katowice - 3:1 (-10, 20, 17, 21)

IV kolejka - 11-15.10.2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-14, -21, -23)
BBTS Bielsko-Biała - MKS Cuprum Lubin - 1:3 (-17, -22, 23, -20)
Stocznia Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:2 (-14, 19, -20, 20, 11)
MKS Będzin - AZS Politechnika Warszawa - 3:2 (-21, 27, -23, 17, 11)
Dafi Społem Kielce - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:2 (21, -18, 23, -27, 11)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (17, 17, 23)
Lotos Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 0:3 (-20, -23, -22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, 19, -20, 17, 9) - 14.11 

V kolejka - 17-18.10.2017
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (-20, 23, -22, 27, -10)
Onico Warszawa - Stocznia Szczecin - 0:3 (-24, -17, -23)
GKS Katowice - MKS Będzin - 3:0 (21, 23, 24)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (-18, 21, 23, -28, 12)
WKS Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (16, 23, 17)
Łuczniczka Bydgoszcz - Dafi Sport Kielce - 3:0 (24, 21, 19)
MKS Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-24, 18, -24, -20)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (-21, 16, 23, -20, -11) - 22.11

VI kolejka - 20-23.10.2017
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-23, -18, 21, 19, -8)
PGE Skra Bełchatów - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (22, 22, 24)
Dafi Sport Kielce - Onico Warszawa - 0:3 (-21, -21, -23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:0 (17, 20, 28)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, -23, 18, 24, 14)
Stocznia Szczecin - GKS Katowice - 2:3 (-20, -21, 23, 17, -12)
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Będzin - 3:0 (23, 18, 21)
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (18, 21, 15) - 21.11

VII kolejka - 27-29.10.2017
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (18, 23, 29)
WKS Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (21, 18, -20, -21, -12)
Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -18, -18)
MKS Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (18, -21, -20, 18, 12)
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-20, -21, -21)
Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (17, 17, 23)
GKS Katowice - Dafi Sport Kielce - 3:0 (21, 12, 15)
MKS Będzin - Stocznia Szczecin - 3:2 (-15, 26, -22, 23, 12)

VIII kolejka - 03-04 i 06.11.2017
Jastrzębski Węgiel - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (17, 17, 18)
Lotos Trefl Gdańsk - Stocznia Szczecin - 1:3 (-21, 22, -18, -25)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (23, 20, 24)
PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (22, 16, 22)
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice - 1:3 (-24, -28, 22, -23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa - 3:1 (17, 22, -25, 24)
Dafi Sport Kielce - MKS Będzin - 3:1 (18, 23, -19, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - WKS Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-21, -21, 19, 19, -14)

IX kolejka - 09-13.11.2017
WKS Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-21, -22, -14) - 29.11
PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa - 3:0 (24, 22, 26)
MKS Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (12, 20, -23, -15, -10)
Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (-20, 23, 16, -19, -13)
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała - 3:1 (35, 19, -21, 17)
Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (23, 19, 18)
Stocznia Szczecin - Dafi Sport Kielce - 3:0 (21, 16, 18)
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-14, -16, -13) - 21.11 

X kolejka - 17-19.11.2017
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (19, 23, 19)
BBTS Bielsko-Biała - Stocznia Szczecin - 3:2 (-18, 20, -20, 21, 12)
Asseco Resovia Rzeszów - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:1 (21, 16, -19, 23)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:0 (22, 22, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa - 2:3 (23, -18, -23, 16, -12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:1 (13, -22, 13, 21)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (25, 22, 14)
Dafi Sport Kielce - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -33, -11)
 
XI kolejka - 24-26.11.2017 
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (16, 25, 26)
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (-21, 25, 21, -14, -9)
Dafi Sport Kielce - BBTS Bielsko-Biała - 2:3 (-17, 23, 22, -27, -10)
WKS Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (17, 20, 25)
Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-23, -21, 22, -17)
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-17, -14, -21)
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 0:3 (-10, -23, -21)
MKS Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (38, 19, -18 -18, -14)

XII kolejka - 01-04.12.2017
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:1 (-19, 20, 19, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa - 0:3 (-23, -23, -17)
Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (16, 17, 25)
PGE Skra Bełchatów - Stocznia Szczecin - 3:1 (16, 22, -23, 21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dafi Sport Kielce - 3:0 (14, 14, 18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin - 3:1 (-22, 23, 19, 17)
MKS Cuprum Lubin - WKS Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-19, 21, 24, -16, -10)
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:2 (15, -23, -24, 19, 12)
 
XIII kolejka - 08-10 i 12-13.12.2017
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel - 3:2 (-22, -20, 19, 23, 13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (10, 15, 18) - 08.11
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Cuprum Lubin - 0:3 (-15, -17, -23)
PGE Skra Bełchatów – Dafi Sport Kielce - 3:0 (15, 25, 19)
WKS Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk - 1:3 (-18, -22, 16, -23)
Stocznia Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (-21, 23, -23, 18, 12)
Onico Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (22, 22, -20, 22)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-20, -25, -16)
 
XIV kolejka - 20 i 22-23.12.2017
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin - 2:3 (-18, 20, 22, -21, -11)
MKS Cuprum Lubin - Onico Warszawa - 0:3 (-19, -23, -28)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (20, 24, 21)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 3:2 (20, -19, 20, -23, 15)
WKS Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:1 (-23, 15, 16, 14)
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-20, -20, -23)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Dafi Sport Kielce - 3:1 (-15, 26, 19, 18)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin - 3:0 (16, 21, 20)

XV kolejka - 29-30.12.2017 
Dafi Sport Kielce - Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-17, -22, -19)
Łuczniczka Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-11, -20, -19) - 13.12
GKS Katowice - MKS Cuprum Lubin - 1:3 (18, -17, -21, -21) - 17.12
BBTS Bielsko-Biała - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (24, -27, -22, 21, -12) - 18.12
Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-28, -20, -20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (20, 21, -20, 20)
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (20, -21, 22, 24)
Onico Warszawa - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:1 (15, 29, -26, 22)

XVI kolejka - 06.01.2018
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (19, -19, 21, -23, -8)
Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (26, -25, -21, -24)
Dafi Sport Kielce - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (28, 27, -20, 21)
Onico Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:2 (17, -23, 15, -21, 12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (-22, 17, 23, 24)
GKS Katowice - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:1 (21, 21, -21, 19)
MKS Będzin - MKS Cuprum Lubin - 1:3 (20, -23, -11, -19)
Stocznia Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-14, -23, -18)

XVII kolejka - 12-14.01.2018 
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (25, -17, -20, -21)
WKS Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin - 3:0 (20, 22, 21)
MKS Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin - 3:1 (23, 18, -27, 17)
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice - 3:1 (23, -20, 13, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (22, 18, 21)
Onico Warszawa - Lotos Trefl Gdańsk - 3:0 (16, 18, 18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (24, 21, 19)
Indykpol AZS Olsztyn - Dafi Sport Kielce - 3:0 (22, 20, 23)

XVIII kolejka - 18-22.01.2018 
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (22, -16, 18, -21, -10)
Dafi Sport Kielce - MKS Cuprum Lubin - 2:3 (23, -20, -22, 19, -14)
Stocznia Szczecin - WKS Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-17, -15, 20, 25, -13)
GKS Katowice - Onico Warszawa - 1:3 (17, -21, -21, -23)
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn - 1:3 (-15, -22, 17, -15)
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:1 (23, -16, 19, 23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (21, -22, -25, -22)
Lotos Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (-20, 20, 22, 15)
 
XIX kolejka - 02-04.02.2018
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (15, 28, 22)
Łuczniczka Bydgoszcz - Stocznia Szczecin - 3:2 (20, 21, -18, -40, 18)
GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-29, -19, -21)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-17, -22, -15)
MKS Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała - 3:0 (22, 15, 18)
Onico Warszawa - MKS Będzin - 3:1 (-20, 17, 12, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-23, 15, 24, -24, -10)
WKS Cerrad Czarni Radom - Dafi Sport Kielce - 3:0 (18, 20, 26)
 
XX kolejka - 07 i 09-11.02.0218
Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel - 3:2 (-20, -18, 26, 19, 13)
Stocznia Szczecin - Onico Warszawa - 1:3 (25, -22, -16, -23)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-18, -23, 22, 14, 16)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-21, -19, -23)
BBTS Bielsko-Biała - WKS Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-22, -22, 24, -26)
Dafi Sport Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:1 (-22, 23, 20, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (22, 23, 23)
MKS Będzin - GKS Katowice - 2:3 (-23, 14, -21, 21, -12)
 
XXI kolejka - 16-18.02.2018
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (21, 20, 21)
Onico Warszawa - Dafi Sport Kielce - 3:2 (15, -23, 21, -15, 10)
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała - 3:2 (-22, -23, 19, 14, 9)
MKS Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-20, -15, -23)
GKS Katowice - Stocznia Szczecin - 3:1 (-22, 14, 23. 18)
WKS Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (20, -21, -16, -18)
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (27, 16, -19, -24, 27)
MKS Będzin - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-19, -20, -23)
 
XXII kolejka - 23-25.02.2018
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (34, 20, 24)
Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (20, 21, 20)
Stocznia Szczecin - MKS Będzin - 1:3 (22, -22, -17, - 19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Cuprum Lubin - 2:3 (14, -20, -17, 23, -10)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:1 (-22, 17, 17, 15)
BBTS Bielsko-Biała - Onico Warszawa - 3:1 (23, 20, -22, 22)
Dafi Sport Kielce - GKS Katowice - 0:3 (-18, -23, -23)
PGE Skra Bełchatów - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:2 (23, -18, -18, 22, 12)
  
XXIII kolejka - 01-04.03.2018
MKS Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (23, 23, 16)
Onico Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:2 (21, 25, -20, -21, 11) - 20.02
Stocznia Szczecin - Lotos Trefl Gdańsk - 0:3 (-20, -14, -21)
WKS Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (19, 21, 22)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (-23, 23, 19, 13)
Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-20, -21, -17)
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała - 3:2 (-19, -22, 22, 23, 12)
MKS Będzin - Dafi Sport Kielce - 3:0 (22, 19, 26)
 
XXIV kolejka - 07.03.2018
Jastrzębski Węgiel - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:1 (20, -18, 16, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (22, 20, 23)
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin - 1:3 (-18, -20, 20, -21)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (22, 20, 19)
Dafi Sport Kielce - Stocznia Szczecin - 0:3 (-20, -27, -22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 1:3 (-20, -19, 24, -23)
Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-17, -21, 22, 17, 14)
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-19, -21, 21, -16) - 28.03
 
XXV kolejka - 09-12.03.2018 
Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-13, -22, 20, -21)
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-20, -23, -18)
WKS Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (18, 22, 20)
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-23, 24, -17, -24)
Lotos Trefl Gdańsk - Dafi Sport Kielce - 3:0 (18, 19, 21)
Stocznia Szczecin - BBTS Bielsko-Biała - 2:3 (-22, 20, -19, 20, -13)
MKS Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 1:3 (23, -21, -20, -18)
Onico Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (14, -23, -28, 23, 8)

XXVI kolejka - 16-19.03.2018
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa - 3:1 (18, 21, -19, 23)
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Cuprum Lubin - 3:0 (18, 25, 18)
Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (22, 20, 24)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin - 3:0 (20, 12, 20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stocznia Szczecin - 3:0 (15, 10, 18)
BBTS Bielsko-Biała - Dafi Sport Kielce - 3:1 (21, 20, -18, 19)
Indykpol AZS Olsztyn - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:0 (25, 22, 20)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3:0 (15, 21, 21)
 
XXVII kolejka - 24.03.2018
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-20, -19, 22, 20, -7)
WKS Cerrad Czarni Radom - MKS Cuprum Lubin - 3:1 (20, 20, -18, 19)
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-19, -32, -17)
Dafi Sport Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-15, 23, -15, -13)
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (-20, -23, 23, 23, -15)
Onico Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (20, 25, 23)
Stocznia Szczecin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-21, -19, -25)
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk - 1:3 (-16, -22, 24, -18) - 04.04
 
XXVIII kolejka - 29-31.03.2018
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin - 3:0 (16, 21, 20)
MKS Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz - 2:3 (-23, -31, 23, 23, -11)
Lotos Trefl Gdańsk - WKS Cerrad Czarni Radom - 3:0 (21, 16, 16)
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa - 3:1 (21, -21, 18, 21)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 3:0 (23, 15, 22)
Dafi Sport Kielce - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-20, 23, -19, 18, -13)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin - 1:3 (-31, 24, -21, -23)
BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-24, -20, -24)

XXIX kolejka - 04 i 06-09.04.2018
Stocznia Szczecin - Jastrzębski Węgiel - 3:2 (-18, 23, 17, -19, 11)
Łuczniczka Bydgoszcz - WKS Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-20, -29, -20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk - 2:3 (18, 23, -19, -21, -11)
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów- 1:3 (23, -22, -23, -18)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (20, 22, -21, -20, -11)
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (26, -23, -19, -16)
Onico Warszawa - MKS Cuprum Lubin - 1:3 (-21, -23, 13, -20)
Dafi Sport Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 1:3 (-23, -19, 22, -20)
 
XXX kolejka - 13 i 15.04.2018
Jastrzębski Węgiel - Dafi Sport Kielce - 3:0 (23, 16, 21)
WKS Cerrad Czarni Radom – Onico Warszawa - 2:3 (22, 16, -26, -22, -14)
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz - 3:0 (28, 15, 22)
MKS Cuprum Lubin - GKS Katowice - 3:1 (18, 17, -15, 20)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - 3:0 (14, 17, 11)
Asseco Resovia Rzeszów - Stocznia Szczecin - 3:0 (18, 21, 19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała - 3:1 (30, -16, 21, 21)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:0 (24, 17, 32)


Faza play-off 


Ćwierćfinały (do 2 zwycięstw) - 18, 21-22.04.2018

Lotos Trefl GdańskKS Jastrzębski Wegiel - 2:1
1 mecz (w) - 3:1 (-14, 21, 23, 14)
2 mecz (d) - 1:3 (23, -27, -17, -21)
3 mecz (d) - 3:2 (17, -21, 18, 24, 14)

Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 2:1
1 mecz (d) - 2:3 (22, 25, -23, -19, -6)
2 mecz (w) - 3:1 (28, -21, 15, 23)
3 mecz (w) - 3:1 (22, -18, 26, 26)



Półfinały (do 2 zwycięstw) - 25 i 28.04.2018

PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 2:0
1 mecz (w) - 3:2 (-22, 20, -26, 16, 12)
2 mecz (d) - 3:2 (19, -31, 17, 24, 13

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 2:0
1 mecz (w) - 3:2 (25, -20, 23, -25, 17)
2 mecz (d) - 3:2 (-19, -22, 17, 20, 11)



o 13 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 19 i 22.04.2018
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz - 2:0
1 mecz (w) - 3:2 (23, -21, -19, 14, 16)
2 mecz (d) - 3:0 (19, 19, 20)

o 11 miejsce (dwumecz) - 18 i 21.04.2018
GKS Katowice - Stocznia Szczecin - 2:0
1 mecz (w) - 3:2 (22, 20, -20, -21, 13)
2 mecz (d) - 3:0 (20, 18, 18)

o 9 miejsce (dwumecz) - 18 i 20.04.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 1:1 (złoty set 15:12)
1 mecz (d) - 3:1 (-23, 20, 21, 21)
2 mecz (w) - 0:3 (-18, -19, -18) - złoty set 15:12

o 7 miejsce (dwumecz) - 18 i 23.04.2018
MKS Cuprum Lubin - Onico Warszawa - 1:1 (złoty set - 18:16)
1 mecz (d) - 1:3 (-18, 22, -17, -23)
2 mecz (w) - 3:1 (16, 18, -18, 21) - złoty set 18:16

o 5 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 25, 28 i 29.04.2018
KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 2:1
1 mecz (d) - 3:2 (-16, -21, 16, 18, 10)
2 mecz (w) - 1:3 (19, -29, -26, -24)
3 mecz (w) - 3:1 (23, -25, 27, 20)

o 3 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 02 i 05.05.0218
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 2:0
1 mecz (w) - 3:2 (-16, -24, 26, 23, 12)
2 mecz (d) - 3:1 (16, -20, 19, 18)

o 1 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 02 i 05.05.2018
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:0
1 mecz (d) - 3:0 (23, 23, 24)
2 mecz (w) - 3:1 (-15, 20, 21, 23)



Baraż o awans do PlusLigi (do 3 zwycięstw)

Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa - 3:0
1 mecz (d) - 3:0 (19, 17, 18)
2 mecz (d) - 3:0 (18, 14, 21)
3 mecz (w) - 3:1 (20, 19, -25, 22)



  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.