www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2018/2019
Kolejka: Play-off - 04.05.2019


1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62 65:22
2 Onico Warszawa 24 57 61:28
3 KS Jastrzębski Węgiel 24 50 55:34
4 Aluron Virtu Varta Zawiercie 24 43 54:42
5 WKS Cerrad Czarni Radom 24 42 48:37
6 PGE Skra Bełchatów 24 38 51:45
7 Asseco Resovia SSA Rzeszów 24 35 42:48
8 GKS Katowice 24 32 44:47
9 Indykpol AZS Olsztyn 24 30 45:51
10 Trefl Gdańsk 24 28 41:53
11 BKS Chemik Bydgoszcz 24 22 32:57
12 KS Cuprum Lubin 24 20 29:57
13 MKS Będzin 24 9 22:68

Drużyna Stocznia Szczecin wycofała się z rozgrywek


I kolejka - 12-15.10.2018
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-23, -19, -20)
Onico Warszawa - Cuprum Lubin - 3:0 (22, 21, 19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2 (23, -23, 19, -21, 13)
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (27, -18, -22, -23)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (23, -17, 23, 23)
Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (-21, 23, 19, -27, 16)
Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -20, -21) - wynik anulowany

II kolejka - 17.10.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-20, 21, 13, -22, -13)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin - 3:1 (21, -25, 18, 20)
Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz - 1:3 (-19, -23, 16, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-22, -22, -17)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 3:2 (21, -19, -15, 22, 14)
Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa - 1:3 (-18, -23, 23, -21)
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-26, -16, -21) - wynik anulowany

III kolejka - 19-22.10.2018
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin - 0:3 (-22, -24, -25) - wynik anulowany
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (15, 14, 18)
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 3:2 (-20, 23, 19, -16, 11)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - 3:0 (24, 23, 15)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-18, -19, -25)
Onico Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (17, 21, -20, 23)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 0:3 (-22, -19, -34)

IV kolejka - 26-29.10.2018
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-21, 21, 19, -13, -10)
GKS Katowice - Cuprum Lubin - 0:3 (-21, -22, -24)
Cerrad Czarni Radom - Onico Warszawa - 3:0 (21, 22, 22)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-24, -17, -22)
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 0:3 (-20, -18, -13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk - 3:0 (21, 24, 23)
Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (19, 23, 19) - wynik anulowany

V kolejka - 02-04.11.2018
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (22, -17, 25, 21)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-22, -28, 23, -16)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin - 0:3 (-33, -14, -22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-13, -23, -19)
Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz - 3:1 (-23, 17, 24, 21)
Onico Warszawa - GKS Katowice - 3:1 (-23, 15, 15, 18) - 04.12
Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin - 0:3 (-21, -10, -23) - wynik anulowany

VI kolejka - 07-08.11.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (18, 22, 20)
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-19, -22, 20, 29, 6) - 31.10
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (30, -21, 24, 21)
Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-19, 19, -23, -18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3:1 (-25, 22, 18, 23)
MKS Będzin - Cuprum Lubin - 1:3 (-23, -14, 23, -21)
Stocznia Szczecin - Onico Warszawa - 3:1 (20, -16, 17, 21) - wynik anulowany

VII kolejka - 10-12.11.2018
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (22, 16, 18)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-16, -17, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (28, 17, 24)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (-13, -26, 20, 23, -18)
MKS Będzin - Onico Warszawa - 1:3 (22, -17, -17, -20)
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 3:0 (18, 16, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin - 3:0 (24, 23, 24) - wynik anulowany

VIII kolejka - 16-19.11.2018
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-22, -25, 18, -14)
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-16, 22, -20, -22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin - 3:0 (16, 22, 14)
PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa - 3:0 (21, 21, 20)
Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice - 3:1 (-19, 21, 21, 15)
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (20, -21, -21, 20, -12)
Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (16, 23, -22, 23) - wynik anulowany

IX kolejka - 23-27.11.2018
Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz - 0:3 (-23, -16, -22)
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin - 3:0 (12, 16, 17)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (-23, -23, 18, 16, -11)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (20, 20, -25, 21)
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-19, -21, -20)
Onico Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-17, -19, 18, -13)
GKS Katowice - Stocznia Szczecin - 3:1 (23, 26, -17, 12) - wynik anulowany

X kolejka - 07-10.12.2018
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (23, -27, 18 ,21)
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa - 1:3 (20, -18, -15, -14)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (19, -20, 17, 26)
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (-16, 23, 21, 19)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin - 2:3 (11, -10, 22, -18, -11)
MKS Będzin - GKS Katowice - 2:3 (-22, 23, -20, 23, -24)
Chemik Bydgoszcz - pauzował

XI kolejka - 12.12.2018
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (23, -19, -20, 21, -9)
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -18, -20)
Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz - 3:2 (25, -22, 24, -26, 14)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk - 3:2 (23, 19, -27, -20, 10)
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (23, 17, 19)
Onico Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (18, 21, -21, 11) 
MKS Będzin - pauzował

XII kolejka - 15-17.12.2018
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa - 2:3 (-22, -17, 19, 20, -11)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:1 (-23, 19, 18, 20)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (-23, -18, 23, 17, -9)
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-23, -20, -18)
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin - 3:0 (21, 22, 15)
Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin - 3:0 (18, 21, 20)
PGE Skra Bełchatów - pauzował

XIII kolejka - 20-22.12.2018
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:0 (18, 20, 20)
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-22, -22, 26, -16)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin - 3:1 (22, 20, -15, 23)
Chemik Bydgoszcz - Onico Warszawa - 1:3 (22, -18, -19, -19)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-25, 23, -20, -22)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -23, -19)
Indykpol AZS Olsztyn - pauzował

XIV kolejka - 28-29.12.2018
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (16, 16, 20)
Cuprum Lubin - Onico Warszawa - 1:3 (-19, 25, -23, -16) - 21.11
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:0 (16, 18, 22) - 30.11
PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (22, 21, 15)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 1:3 (-19, -18, 21, -15)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 0:3 (-21, -23, -22) - 01.02
Trefl Gdańsk - pauzował

XV kolejka - 11-14.01.2019
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (21, 15, -22, 14)
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-22, -14, -20)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 3:1 (20, -27, 19, 18)
Onico Warszawa -  Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (18, 21, 14)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-16, 20, 14, -18, 7)
Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin - 2:3 (19, 22, -17, -23, -10)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzował

XVI kolejka - 18-21.01.2019
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin - 3:1 (20, 20, -15, 17)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa - 3:1 (-22, 19, 23, 23)
Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-14, -20, -20)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (21, 23, 18)
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-14, -36, -19)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-25, -25, 18, 22, -11) - 11.03
Jastrzębski Węgiel - pauzował

XVII kolejka - 30.01 i 01-03.02.2019
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin - 3:0 (17, 20, 21)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz - 3:1 (-25, 25, 24, 21)
Cuprum Lubin - GKS Katowice - 3:1 (-23, 18, 19, 19)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (-20, 34, 21, 15)
Onico Warszawa - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (21, 19, 16)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 3:1 (24, 20, -23, 21) - 05.03
Asseco Resovia Rzeszów - pauzował

XVIII kolejka - 03 i 05-07.02.2019
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-25, 20, -23, -27)
Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk - 0:3 (-17, -24, -21) - 03.02
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (22, -15, -15, -23)
GKS Katowice - Onico Warszawa - 1:3 (-22, 24, -18, -15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (18, -33, 20, 22)
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (21, -19, 24, 28)
Cuprum Lubin - pauzował

XIX kolejka - 09-11.02.2019
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-20, -19, -20)
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (20, 19, 25) - 16.01
Cuprum Lubin - MKS Będzin - 3:0 (20, 22, 23)
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (-23, 17, 23, 22)
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk - 2:3 (20, -16, -18, 19, -11)
Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz - 3:1 (-23, 23, 14, 21)
Onico Warszawa - pauzował

XX kolejka - 14-17.02.2019
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-20, 19, -22, -26)
Onico Warszawa - MKS Będzin - 3:0 (22, 20, 22)
Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (19, -20, 23, 20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-17, -21, -21)
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (15, 17, 29)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin - 3:1 (20, -21, 21, 19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzował

XXI kolejka - 20.02.2019
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (-31, 21, 25, -22, -13)
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - 3:1 (21, 16, -19, 27)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin - 3:1 (22, 20, -22, 25)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-18, -22, -22)
GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz - 3:1 (-22, 18, 20, 13)
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (-21, -17, 28, 16, -16)
Cerrad Czarni Radom - pauzował

XXII kolejka - 23-25.02.2019
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-19, -20, -23)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa - 1:3 (-17, 23, -21, -23)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3:0 (20, 17, 21)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:2 (-15, -23, 23, 16. 13)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (22, 22, 18)
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (23, -12, -28, -19)
GKS Katowice - pauzował

XXIII kolejka - 01-03.03.2019
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (21, 21, 17)
GKS Katowice - MKS Będzin - 3:2 (20, -18, 15, -19, 6)
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 2:3 (20, 21, -20, -21, 10)
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk - 3:0 (19, 17, 18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (22, -19, -21, -16)
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 1:3 (19, -22, -20, -21)
Chemik Bydgoszcz - pauzował

XXIV kolejka - 07-08 i 10-11.03.2019
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin - 3:0 (18, 20, 17)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:1 (20, -23, 23, 15)
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 1:3 (-17, 21, -26, -23)
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa - 1:3 (-19, -21, 20, -18)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (21, -23, 23, 23)
Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-20, 22, -16, -15)
MKS Będzin - pauzował

XXV kolejka - 15-17.03.2019
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (25, 15, 21)
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (22, 22, 26)
MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz - 1:3 (-22, 23, -18, -20)
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (24, -18, -18, -22)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk - 3:0 (23, 21, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (15, 21, 22)
PGE Skra Bełchatów - pauzował

XXVI kolejka - 19-20 i 23-24.03.2019
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-21, -18, 26, -18)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (22, -18, 21, 20)
Onico Warszawa - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (13, 22, 20)
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 0:3 (-18, -22, -19)
Trefl Gdańsk - MKS Będzin - 2:3 (18, 21, -23, -22, -11)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (23, 36, -19, 23)
Indykpol AZS Olsztyn - pauzował


Faza play-off

o awans do półfinału (do dwóch zwycięstw) - 27, 30-31.03 oraz 07.04.2019

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 2:0
          1 mecz (d) - 3:2 (22, 20, -27, -21, 11)
2 mecz (w) - 3:0 (20, 15, 21)

Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 2:1
             1 mecz (d) - 3:2 (-27, 22, -21, 17, 13)
         2 mecz (w) - 1:3 (26, -20, -32, -21)
3 mecz (d) - 3:0 (21, 19, 17)



Półfinały (do dwóch zwycięstw) - 13 i 16, 17 i 19 oraz 24.04.2019

Onico WarszawaKS Jastrzębski Węgiel - 2:1 
         1 mecz (d) - 1:3 (20, -22, -23, -25)
2 mecz (w) - 3:0 (19, 23, 21)
             3 mecz (d) - 3:2 (20, 23, -22, -21, 12)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:1
  1 mecz (d) - 1:3 (20, -22, -22, -22)
      2 mecz (w) - 3:2 (-16, -23, 19, 18, 12)
3 mecz (d) - 3:1 (22, -21, 17, 22)



o 11 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 31.03 i 05.04.2019

Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz - 2:0
      1 mecz (w) - 3:2 (13, -22, -23, 21, 11)
2 mecz (d) - 3:1 (20, -26, 23, 14)


o 9 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 30.03 i 05.04.2019

Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 2:0
1 mecz (w) - 3:0 (18, 20, 26)
2 mecz (d) - 3:0 (22, 23, 23)


o 7 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 01 i 06.04.2019

Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 2:0
1 mecz (d) - 3:0 (22, 18, 19)
2 mecz (w) - 3:0 (21, 17, 22)


o 5 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 13, 16 i 25.04.2019

Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 2:1
              1 mecz (d) - 3:2 (21, -23, -21, 24, 14)
               2 mecz (w) - 2:3 (23. -22, -17, 27, -13)
3 mecz (d) - 3:0 (19, 24, 18)


o 3 miejsce (do trzech zwycięstw) - 27.04, 01, 04.05.2019

KS Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0
              1 mecz (d) - 3:2 (-23, 17, 18, -26, 10)
              2 mecz (w) - 3:2 (19, -21, -21, 22, 21)
3 mecz (d) - 3:0 (22, 21, 17)


o 1 miejsce (do trzech zwycięstw) - 27.04, 01, 04.05.2019

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -  Onico Warszawa - 3:0
              1 mecz (d) - 3:2 (29, 21, -20, -27, 15)
2 mecz (w) - 3:0 (22, 24, 22)
        3 mecz (d) - 3:1 (22, -19, 30, 19)



  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.