www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2018/2019
Kolejka: XV - 16.01.2019


1 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 13 38 39:8
2 Onico Warszawa 14 32 34:19
3 KS Jastrzębski Węgiel 14 31 35:19
4 WKS Cerrad Czarni Radom 14 26 29:18
5 PGE Skra Bełchatów 14 24 29:23
6 Aluron Virtu Varta Zawiercie 14 21 29:29
7 GKS Katowice 15 21 27:29
8 BKS Chemik Bydgoszcz 13 16 22:28
9 Trefl Gdańsk 13 15 22:29
10 Indykpol AZS Olsztyn 14 15 25:32
11 Asseco Resovia SSA Rzeszów 13 14 21:31
12 KS Cuprum Lubin 14 11 17:35
13 MKS Będzin 15 6 13:42

Drużyna Stocznia Szczecin wycofała się z rozgrywek


I kolejka - 12-15.10.2018
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-23, -19, -20)
Onico Warszawa - Cuprum Lubin - 3:0 (22, 21, 19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2 (23, -23, 19, -21, 13)
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (27, -18, -22, -23)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (23, -17, 23, 23)
Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (-21, 23, 19, -27, 16)
Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -20, -21) - wynik anulowany

II kolejka - 17.10.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-20, 21, 13, -22, -13)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin - 3:1 (21, -25, 18, 20)
Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz - 1:3 (-19, -23, 16, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-22, -22, -17)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 3:2 (21, -19, -15, 22, 14)
Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa - 1:3 (-18, -23, 23, -21)
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-26, -16, -21) - wynik anulowany

III kolejka - 19-22.10.2018
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin - 0:3 (-22, -24, -25) - wynik anulowany
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (15, 14, 18)
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 3:2 (-20, 23, 19, -16, 11)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - 3:0 (24, 23, 15)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-18, -19, -25)
Onico Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (17, 21, -20, 23)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 0:3 (-22, -19, -34)

IV kolejka - 26-29.10.2018
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-21, 21, 19, -13, -10)
GKS Katowice - Cuprum Lubin - 0:3 (-21, -22, -24)
Cerrad Czarni Radom - Onico Warszawa - 3:0 (21, 22, 22)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-24, -17, -22)
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 0:3 (-20, -18, -13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk - 3:0 (21, 24, 23)
Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (19, 23, 19) - wynik anulowany

V kolejka - 02-04.11.2018
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (22, -17, 25, 21)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-22, -28, 23, -16)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin - 0:3 (-33, -14, -22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-13, -23, -19)
Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz - 3:1 (-23, 17, 24, 21)
Onico Warszawa - GKS Katowice - 3:1 (-23, 15, 15, 18) - 04.12
Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin - 0:3 (-21, -10, -23) - wynik anulowany

VI kolejka - 07-08.11.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel - 3:0 (18, 22, 20)
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-19, -22, 20, 29, 6) - 31.10
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (30, -21, 24, 21)
Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-19, 19, -23, -18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3:1 (-25, 22, 18, 23)
MKS Będzin - Cuprum Lubin - 1:3 (-23, -14, 23, -21)
Stocznia Szczecin - Onico Warszawa - 3:1 (20, -16, 17, 21) - wynik anulowany

VII kolejka - 10-12.11.2018
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (22, 16, 18)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-16, -17, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (28, 17, 24)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (-13, -26, 20, 23, -18)
MKS Będzin - Onico Warszawa - 1:3 (22, -17, -17, -20)
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 3:0 (18, 16, 22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin - 3:0 (24, 23, 24) - wynik anulowany

VIII kolejka - 16-19.11.2018
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-22, -25, 18, -14)
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-16, 22, -20, -22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin - 3:0 (16, 22, 14)
PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa - 3:0 (21, 21, 20)
Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice - 3:1 (-19, 21, 21, 15)
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (20, -21, -21, 20, -12)
Stocznia Szczecin - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (16, 23, -22, 23) - wynik anulowany

IX kolejka - 23-27.11.2018
Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz - 0:3 (-23, -16, -22)
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin - 3:0 (12, 16, 17)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (-23, -23, 18, 16, -11)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (20, 20, -25, 21)
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-19, -21, -20)
Onico Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-17, -19, 18, -13)
GKS Katowice - Stocznia Szczecin - 3:1 (23, 26, -17, 12) - wynik anulowany

X kolejka - 07-10.12.2018
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (23, -27, 18 ,21)
Trefl Gdańsk - Onico Warszawa - 1:3 (20, -18, -15, -14)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (19, -20, 17, 26)
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (-16, 23, 21, 19)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin - 2:3 (11, -10, 22, -18, -11)
MKS Będzin - GKS Katowice - 2:3 (-22, 23, -20, 23, -24)
Chemik Bydgoszcz - pauzował

XI kolejka - 12.12.2018
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel - 2:3 (23, -19, -20, 21, -9)
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -18, -20)
Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz - 3:2 (25, -22, 24, -26, 14)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk - 3:2 (23, 19, -27, -20, 10)
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (23, 17, 19)
Onico Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (18, 21, -21, 11) 
MKS Będzin - pauzował

XII kolejka - 15-17.12.2018
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa - 2:3 (-22, -17, 19, 20, -11)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:1 (-23, 19, 18, 20)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 2:3 (-23, -18, 23, 17, -9)
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-23, -20, -18)
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin - 3:0 (21, 22, 15)
Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin - 3:0 (18, 21, 20)
PGE Skra Bełchatów - pauzował

XIII kolejka - 20-22.12.2018
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:0 (18, 20, 20)
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-22, -22, 26, -16)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin - 3:1 (22, 20, -15, 23)
Chemik Bydgoszcz - Onico Warszawa - 1:3 (22, -18, -19, -19)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-25, 23, -20, -22)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-23, -23, -19)
Indykpol AZS Olsztyn - pauzował

XIV kolejka - 28-29.12.2018
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (16, 16, 20)
Cuprum Lubin - Onico Warszawa - 1:3 (-19, 25, -23, -16) - 21.11
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:0 (16, 18, 22) - 30.11
PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz - 3:0 (22, 21, 15)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 1:3 (-19, -18, 21, -15)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie - przełożony na 02.02
Trefl Gdańsk - pauzował

XV kolejka - 11-14.01.2019
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:1 (21, 15, -22, 14)
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-22, -14, -20)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 3:1 (20, -27, 19, 18)
Onico Warszawa -  Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (18, 21, 14)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-16, 20, 14, -18, 7)
Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin - 2:3 (19, 22, -17, -23, -10)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzował

XVI kolejka - 18-21.01.2019
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin (18.01, godz. 17:30)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa (19.01, godz. 14:45)
Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (19.01, godz. 20:30)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (20.01, godz. 17:30)
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn (21.01, godz. 20:30)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - przełożony
Jastrzębski Węgiel - pauzuje

XVII kolejka - 30.01 i 01-03.02.2019
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin (01.02, godz. 17:30)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz (30.01, godz. 20:30)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów (02.02, godz. 14:45)
Onico Warszawa - Cerrad Czarni Radom (02.02, godz. 17:30)
Cuprum Lubin - GKS Katowice (03.02, godz. 17:30)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - przełożony na 05.03
Asseco Resovia Rzeszów - pauzuje

XVIII kolejka - 03 i 06.02.2019
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (06.02, godz. 20:30)
Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk (03.02, godz. 14:45)
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie (06.02, godz. 17:30)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 
GKS Katowice - Onico Warszawa 
Cuprum Lubin - pauzuje

XIX kolejka - 09.02.2019
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie - 3:0 (20, 19, 25) - 16.01
Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz  
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  
Cuprum Lubin - MKS Będzin  
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 
Onico Warszawa - pauzuje

XX kolejka - 16.02.2019
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 
Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn  
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów  
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom  
Onico Warszawa - MKS Będzin 
Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzuje

XXI kolejka - 20.02.2019
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 
GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz 
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów 
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin 
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk  
Cerrad Czarni Radom - pauzuje 

XXII kolejka - 23.02.2019
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel  
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom  
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa  
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 
GKS Katowice - pauzuje

XXIII kolejka - 02.03.2019
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 
GKS Katowice - MKS Będzin 
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk 
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 
Chemik Bydgoszcz - pauzuje

XXIV kolejka - 09.03.2019
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 
Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom 
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie  
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa 
MKS Będzin - pauzuje

XXV kolejka - 16.03.2019
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel  
MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz 
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 
PGE Skra Bełchatów - pauzuje

XXVI kolejka - 23.03.2019
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 
Onico Warszawa - Chemik Bydgoszcz 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów  
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom  
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 
Indykpol AZS Olsztyn - pauzuje



  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.