www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2019/2020
Kolejka: IX - 06-08.12.2019


1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 10 27 29:9
2 KS Jastrzębski Węgiel 12 25 27:14
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa 10 24 28:12
4 PGE Skra Bełchatów 10 22 25:14
5 Trefl Gdańsk 10 19 24:15
6 Indykpol AZS Olsztyn 10 19 25:18
7 Aluron Virtu CMC Zawiercie 12 18 22:23
8 WKS Cerrad Enea Czarni Radom 11 16 21:23
9 GKS Katowice 10 12 21:26
10 KS Cuprum Lubin 11 11 17:25
11 MKS Ślepsk Malow Suwałki 8 8 11:19
12 Asseco Resovia SSA Rzeszów 10 8 13:25
13 BKS Visła Bydgoszcz 11 5 11:33
14 MKS Będzin 9 2 8:26


I kolejka - 26-27.10.2019
BKS Visła Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-22, -17, -20)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 3:2 (-22, 17, 15, -15, 13)
Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 2:3 (21, -23, -20, 23, -13)
Verva Warszawa - MKS Będzin - 3:1 (20, -18, 22, 22)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2 (-20, 21, -21, 22, 10)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-19, 22, -24, -17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (-21, 20, 20, 25) - 06.11
 
II kolejka - 30.10.2019
KS Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin - 3:0 (20, 23, 7)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (23, -17, -16, -22)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:2 (-19, 24, -22, 19, 14)
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (13, -21, 19, 21)
BKS Visła Bydgoszcz - Verva Warszawa - 0:3 (-21, -23, -13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:0 (25, 21, 26)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (16, -24, 21, 23)
 
III kolejka - 02-04.11.2019
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-23, -21, -20)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 1:3 (-20, -20, 21, -19)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin - 2:3 (-14, 16, -20, 23, -12)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 2:3 (-23, 21, -25, 15, -11)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin - 3:1 (-20, 19, 23, 19)
Verva Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (19, 24, -20, 23)
Cerrad Czarni Radom - BKS Visła Bydgoszcz - 3:2 (-21, 17, -23, 19, 15)

IV kolejka - 08-10.11.2019 
KS Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa - 0:3 (-21, -15, -20)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 3:2 (20, 22, -18, -20, 9)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:1 (-23, 22, 25, 23)
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (19, -18, -15, -21)
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin - 3:0 (22, 21, 22)
BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-19, -15, -27)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk (17.12)
 
V kolejka - 15-16.11.2019
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (21, 22, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz - 3:0 (21, 18, 22) - 06.11
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Verva Warszawa - 2:3 (-20, 19, -20, 15, -16)
GKS Katowice - Cuprum Lubin - 2:3 (20, -22, -21, 23, -10)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin - 3:1 (21, 21, -23, 23)
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 1:3 (-27, 24, -26, -17)
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-24, -25, -22)
 
VI kolejka - 22-24.11.2019
KS Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:0 (15, 24, 13)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (20, 19, -23, 25)
BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice - 2:3 (22, 18, -22, -18, - 12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (22, 22, 18)
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 0:3 (-27, - 19, -19)
Verva Warszawa - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (22, 20, 22)
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów (11.12)
 
VII kolejka - 26-27.11.2019
Cerrad Czarni Radom - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-19, 25, -18, -23)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (22, 22, 23)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (-26, -23, 23, 23, -11)
GKS Katowice - MKS Będzin - 3:1 (21, -23, 22, 25)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin - 3:1 (-29, 16, 20, 15)
Trefl Gdańsk - BKS Visła Bydgoszcz - 3:2 (20, -27, 18, -17, 13)
PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa - 3:1 (23, -21, 22, 20)
 
VIII kolejka - 30.11 - 02.12.2019
KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (22, -20, -17, 30, 13)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:1 (22, -24, 18, 17)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin - 0:3 (-12, -21, -22)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-23, -19, 21, -17)
Verva Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (-20, 22, 15, 18)
BKS Visła Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (22, -18, -20, 25, -8)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk - 1:3 (-28, 22, -23, -27)
 
IX kolejka - 06-08.12.2019
Asseco Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-12, -20, -15)
Cuprum Lubin - BKS Visła Bydgoszcz - 3:0 (19, 16, 20)
GKS Katowice - Verva Warszawa - 2:3 (-23, 21, 26, -23, -14)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - 2:3 (23, -22, 15, -21, -13)
Cerrad Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 2:3 (-18, 20, 23, -18, -7)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-23, 19, -34, -17)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:0 (21, 17, 20)
 
X kolejka - 13-15.12.2019
KS Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (14.12, godz. 14:45)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - BKS Visła Bydgoszcz (13.12, godz. 20:30)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn (14.12, godz. 17:30)
Verva Warszawa - Trefl Gdańsk (14.12, godz. 20:30)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów (15.12, godz. 14:45)
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (15.12, godz. 17:30)
MKS Będzin - Cuprum Lubin (15.12, godz. 20:30)

XI kolejka - 21.12.2019 
Trefl Gdańsk – KS Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice – Aluron Virtu CMC Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn – Verva Warszawa
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
BKS Visła Bydgoszcz – MKS Będzin
 
XII kolejka - 27-28.12.2019
KS Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-21, -24, -29) - 12.11
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 3:1 (22, 23, -22, 18) - 20.11
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (19, 23, 21) - 20.11
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk - 0:3 (-19, -24, -24) - 04.12
Verva Warszawa - Cuprum Lubin (23.12)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz
 
XIII kolejka - 04.01.2020
MKS Będzin - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-21, -19, -23) - 06.11
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (14, 22, 19) - 13.11
BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 1:3 (23, -22, -19, -22) - 13.11
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (22, -28, -22, -21) - 13.11
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa - 2:3 (22, -22, 20, -18, -11) - 20.11
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów (18.12)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice (04.01)
 
XIV kolejka - 11.01.2020
KS Jastrzębski Węgiel - BKS Visła Bydgoszcz - 3:2 (21, -25, 23, -24, 11) - 19.11
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cuprum Lubin - 3:0 (17, 20, 19) - 20.11
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn (11.01)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (29.01)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (04.02)
MKS Będzin - Verva Warszawa (05.02)
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk (05.02)
 
XV kolejka - 18.01.2020
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu CMC Zawiercie
Cuprum Lubin – KS Jastrzębski Węgiel
Verva Warszawa – BKS Visła Bydgoszcz
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
XVI kolejka - 22.01.2020
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – KS Jastrzębski Węgiel
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Verva Warszawa
MKS Będzin – Aluron Virtu CMC Zawiercie
BKS Visła Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
Trefl Gdańsk – GKS Katowice
 
XVII kolejka - 25.01.2020
Verva Warszawa – KS Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – MKS Ślepsk Malow Suwałki
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – BKS Visła Bydgoszcz
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu CMC Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
XVIII kolejka - 01.02.2019
MKS Ślepsk Malow Suwałki – KS Jastrzębski Węgiel
Verva Warszawa – Aluron Virtu CMC Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
BKS Visła Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk
 
XIX kolejka - 15.02.2020
Aluron Virtu CMC Zawiercie – KS Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
GKS Katowice – BKS Visła Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – Verva Warszawa
 
XX kolejka - 20.02.2020
KS Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Aluron Virtu CMC Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
Verva Warszawa – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – GKS Katowice
BKS Visła Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn
 
XXI kolejka - 26.02.2020
PGE Skra Bełchatów – KS Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin – MKS Ślepsk Malow Suwałki (12.01)
Trefl Gdańsk – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – BKS Visła Bydgoszcz
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – Verva Warszawa
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu CMC Zawiercie
 
XXII kolejka - 29.02.2020
KS Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu CMC – Zawiercie PGE Skra Bełchatów
Verva Warszawa – GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
BKS Visła Bydgoszcz – Cuprum Lubin
 
XXIII kolejka - 07.03.2020
GKS Katowice – KS Jastrzębski Węgiel
BKS Visła Bydgoszcz – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk – Verva Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu CMC Zawiercie
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom
 
XXIV kolejka - 14.03.2020
KS Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
MKS Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu CMC Zawiercie – GKS Katowice
Verva Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
MKS Będzin – BKS Visła Bydgoszcz
 
XXV kolejka - 18.03.2020
Indykpol AZS Olsztyn – KS Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
BKS Visła Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin – Verva Warszawa
Trefl Gdańsk – Aluron Virtu CMC Zawiercie
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
 
XXVI kolejka - 21.03.2020
KS Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
GKS Katowice – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin
Aluron Virtu CMC Zawiercie – BKS Visła Bydgoszcz
Verva Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.