www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2020/2021
Kolejka: Play-off - 11.04.2021


1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 70 73:21
2 KS Jastrzębski Węgiel 26 56 67:33
3 Trefl Gdańsk 26 50 58:40
4 PGE Skra Bełchatów 26 48 55:39
5 Asseco Resovia SSA Rzeszów 26 46 57:44
6 Verva Warszawa Orlen Paliwa 26 45 58:48
7 Aluron Virtu CMC Zawiercie 26 43 52:43
8 MKS Ślepsk Malow Suwałki 26 36 45:50
9 Indykpol AZS Olsztyn 26 34 42:53
10 GKS Katowice 26 33 46:57
11 KS Cuprum Lubin 26 30 44:57
12 WKS Cerrad Enea Czarni Radom 26 24 35:63
13 KS Stal Nysa 26 24 39:66
14 MKS Będzin 26 7 18:75


I kolejka - 11-13.09.2020
Aluron Virtu CMC Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-21, 19, 19, -25, -12)
KS Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-19, -13, -16)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (17, -23, -19, 21, 13)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (20, -22, -28, -24)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice - 0:3 (-18, -22, -25)
MKS Będzin - Verva Warszawa - 1:3 (-20, -14, 20, -24)
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - 3:2 (20, -29, 24, -17, 15) - 17.01

II kolejka - 18-21.09.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (21, 16, 18)
Cuprum Lubin - Verva Warszawa - 2:3 (20, 23, -18, -21, -12)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-22, -21, -27)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:0 (16, 19, 23)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 1:3 (25, -24, -24, -23)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk - 0:3 (-19, -21, -11)
GKS Katowice - KS Stal Nysa - 3:2 (-23, -20, 21, 18, 12)

III kolejka - 25-27.09.2020
MKS Będzin - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (22, -15, -18, -18)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-15, -18, 19, 22, -7)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3:1 (-16, 18, 15, 18)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (23, -21, -17, -23)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 0:3 (-23, -18, -15)
MKS Ślepsk Malow Suwałki  Cerrad Czarni Radom - 3:2 (-23, 23, 16, -25, 8) - 28.10
Verva Warszawa - KS Stal Nysa - 3:2 (10, -22, -23, 22, 18) - 05.01

IV kolejka - 29-30.09 - 01.10.2020
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1 (20, -27, 23, 20)
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-22, -20, -21)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice - 3:0 (21, 16, 23)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk - 2:3 (23, -21, -20, 22, -11)
KS Stal Nysa - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (21, -25, 22, -12, 19)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-19, -23, -21, -21) - 17.11
Verva Warszawa - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (-23, 11, 27, 23) - 25.11

V kolejka - 03-05.10.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa - 2:3 (18, 23, -25, -19, -9) - 12.01
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -20, -23)
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-23, -17, 23, 20, -17)
PGE Skra Bełchatów - KS Stal Nysa - 3:0 (22, 15, 20)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - 3:0 (18, 18, 7) - 18.11
GKS Katowice - Cuprum Lubin - 2:3 (-23, -21, 23, -21, -13) - 18.11
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (-32, 19, 25, 13) - 27.01

VI kolejka - 10-11.10.2020
PGE Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-25, -23, -18) - 16.01
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (21, 20, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (21, 18, -17, 16)
KS Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-22, 19, 22, -18, -12)
Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-19, -22, -20)
MKS Będzin - GKS Katowice - 0:3 (-26, -23, -18) - 20.10
Verva Warszawa - Trefl Gdańsk - 1:3 (23, -23, -17, -25) - 28.10

VII kolejka - 14-15.10.2020
KS Jastrzębski Węgiel - KS Stal Nysa - 3:0 (25, 19, 20) - 02.02
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (23, -23, -20, -15)
Indykpol AZS Olsztyn - Verva Warszawa - 3:2 (-22, 22, -21, 14, 13)
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin - 3:1 (-16, 25, 22, 19) - 04.11
MKS Będzin - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-22, -23, -20) - 11.11
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:0 (18, 23, 24) - 02.12
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:0 (16, 24, 16) - 10.01

VIII kolejka - 17-19.10.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (19, 19, 31) - 24.10
Verva Warszawa - GKS Katowice - 3:1 (-21, 11, 22, 16)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-24, -23, -19) - 31.10
Aluron Virtu CMC Zawiercie - KS Stal Nysa - 1:3 (22, -22, -20, 22) - 17.11
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-23, 18, -23, -17) - 03.12
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (21, -21, 23, 23) - 09.12
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (17, 21, 22) - 16.12

IX kolejka - 23-25.10.2020
Indykpol AZS Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1 (-15, 25, 24, 16) - 20.01
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Verva Warszawa - 1:3 (20, -22, -16, -23)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cuprum Lubin - 3:0 (23, 14, 19) - 15.12
Trefl Gdańsk - KS Stal Nysa - 3:0 (19, 24, 16) - 15.12
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-19, -22, -31) - 03.01
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-21, 23, -20, -16) - 07.01
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-19, -14, -17) - 13.01

X kolejka - 30.10 - 01.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - 3:0 (24, 18, 18) - 06.01
Verva Warszawa - Cerrad Czarni Radom - 0:3 (-17, 23, -15) - 31.10
MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 1:3 (19, -23, -23, -17) - 07.12
KS Stal Nysa - Cuprum Lubin - 1:3 (20, -23, -19, -16) - 19.01
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-19, -21, 17, 19, -14) - 31.01
PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (17, 24, 15) - 01.02
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (-21, 22, 22, 21) - 04.02

XI kolejka - 01 i 03.11.2020
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-17, 18, -22, -22) - 04.11
MKS Będzin - Cuprum Lubin - 3:1 (20, 23, -20, 21)
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (25, 22, 12) - 29.12
Indykpol AZS Olsztyn - KS Stal Nysa - 3:1 (19, 22, -20, 22) - 14.01
Aluron Virtu CMC Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-21, 23, -13, -19) - 19.01
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 3:2 (-15, 23, 19, -19, 11) - 20.01
Asseco Resovia Rzeszów - Verva Warszawa - 2:3 (23, 25, -22, -23, -10) - 28.01

XII kolejka - 07-09.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (17, 17, -24, 17)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-15, 21, -20, -16) - 27.10
Trefl Gdańsk - MKS Ślepsk Malow Suwałk - 3:0 (34, 14, 20)
Verva Warszawa - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 0:3 (-18, -20, -23)
KS Stal Nysa - MKS Będzin - 2:3 (-21, 17, 22, -24, -12)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-17, -16, 16, 23, -11) - 13.01
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice - 3:1 (18,- 22, 23, 16) - 10.02

XIII kolejka - 13-15.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin - 3:0 (17, 15, 26)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (27, -23, 13, 23)
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 0:3 (-16, -16, -21)
KS Stal Nysa - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-23, 23, -20, -22)
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-17, -17, -22)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk - 0:3 (-22, -21, -23)
Verva Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-17, -22, 23, -16) - 30.12

XIV kolejka - 21.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 1:3 (-19, 20, -20, -13) - 24.02
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Stal Nysa - 3:0 (21, 13, 19)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin - 0:3 (-22, -18, -21)
GKS Katowice - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (26, -23, 21, 23)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (19, -26, 21, 20)
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (18, 24, 20)
Verva Warszawa - MKS Będzin - 3:0 (22, 25, 17)

XV kolejka - 28-29.11 i 01.12.2020
Asseco Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-23, -18, -22) - 30.12
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (-28, 12, 18, 17)
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (21, -24, -23, -17)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-15, -22, -19)
Verva Warszawa - Cuprum Lubin - 3:1 (19, 15, -19, 23)
KS Stal Nysa - GKS Katowice - 2:3 (18, -21, 20, -23, -11)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 1:3 (-19, -26, 19, -14)

XVI kolejka - 04-06.12.2020
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin - 3:1 (17, -23, 23, 14) - 16.12
Cerrad Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-24, -23, -28) - 20.10
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (-22, 23, 13, -26, 7)
KS Stal Nysa - Verva Warszawa - 2:3 (21, -23, -15, 21, -10)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (23, 23, 20)
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 2:3 (-23, 20, 25, -18, -16)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 3:0 (13, 23, 19)

XVII kolejka - 11-14.12.2020
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-23, -25, 23, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin - 0:3 (-19, -22, -22) - 08.11
Cerrad Czarni Radom - KS Stal Nysa - 3:1 (19, -20, 18, 23)
GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:1 (26, 15, -20, 24)
Trefl Gdańsk - MKS Będzin - 3:0 (21, 15, 16)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (12, 21, -21, 23)
PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa - 3:1 (-17, 20, 27, 19) - 28.02

XVIII kolejka - 18-20.12.2020
Verva Warszawa - KS Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-21, -17, 17, 20, -9)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 0:3 (-24, -22, -17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk - 3:0 (17, 21, 22)
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-19, -23, -21)
Cuprum Lubin - GKS Katowice - 2:3 (-24, 25, 23, -18, -13)
KS Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (20, 22, 24)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (30, 22, 20)

XIX kolejka - 22-23.12.2020
KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 32 (-22, 21, 22, -21, 8)
Asseco Resovia Rzeszów - KS Stal Nysa - 3:1 (19, -21, 17, 18) - 17.10
Trefl Gdańsk - Verva Warszawa - 3:2 (17, -25, -14, 21, 11) - 03.11
GKS Katowice - MKS Będzin - 3:1 (21, 19, -24, 22)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-25, -17, -16)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin - 3:1 (22, -23, 21, 18)
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 2:3 (24, 13, -20, -23, -12)

XX kolejka - 09-10.01.2021
KS Stal Nysa - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1 (-18, 18, 18, 23)
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 1:3 (-18, 18, -29, -21)
Verva Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (19, 24, 20)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (21, 17, 24)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-22, -19, -20) - 09.02
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-20, -19, 19, -23) - 14.02
MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin - 3:0 (20, 19, 17) - 28.02

XXI kolejka - 16-17.01.2021
Trefl Gdańsk - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (20, -21, -17, -18) - 01.11
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (24, 24, -23, 23)
GKS Katowice - Verva Warszawa - 0:3 (-25, -10, -19)
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin - 3:0 (27, 20, 24)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-23, -38, -16) - 13.02
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin - 3:1 (16, -25, 17, 23) - 13.02
KS Stal Nysa - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 2:3 (-23, -19, 23, 21, -11) - 27.02

XXII kolejka - 22-24.01.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, -20, 25, 24, 9)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:1 (19, 16, -18, 20)
KS Stal Nysa - Trefl Gdańsk - 0:3 (-18, - 19, -23)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin - 3:0 (20, 25, 23)
Verva Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:2 (26, -19, -26, 22, 13)
Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:1 (28, 22, -18, 26)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (19, 18, 20) - 11.02

XXIII kolejka - 29-31.01.2021
GKS Katowice - KS Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-23, 23, -20, 26, -9)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin - 3:2 (23, -23, -21, 14, 15)
Cerrad Czarni Radom - Verva Warszawa - 1:3 (-22, 22, -20, -17)
Cuprum Lubin - KS Stal Nysa - 3:2 (20, -23, 23, -14, 10)
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk - 3:0 (21, 21, 17)
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-19, -18, -21) - 03.02
MKS Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (23, -22, -22, -24) - 10.02

XXIV kolejka - 05-08.02.2021
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (30, 25, 13)
Verva Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-22, 22, -17, -16)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 0:3 (-18, -23, -19)
KS Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (28, 22, -22, 23)
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-18, -23, 24, -16)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 3:1 (-21, 22, 23, 21)
Cuprum Lubin - MKS Będzin - 3:0 (11, 20, 20)

XXV kolejka - 19-22.02.2021
Cerrad Czarni Radom - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-27, -18, -15)
MKS Będzin - KS Stal Nysa - 0:3 (-23, -12, -18)
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (15, 24, 27)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Verva Warszawa - 0:3 (-21, -13, -20)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk - 3:1 (21, 24, -23, 18)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (20, 22, -22, 20) - 27.02
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin - 2:3 (20, 21, -20, -23, -11) - 27.02

XXVI kolejka - 05-09.03.2021
Cuprum Lubin - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-25, -25, -13)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Stal Nysa - 3:1 (17, 20, -19, 20)
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (21, 24, -17, -18, -9)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa - 3:0 (20, 20, 22)
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 3:1 (21, 15, -23, 24)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (27, 23, -19, 18)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin - 3:0 (23, 16, 21)


Faza play-off

Ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw) - 20-21 / 27-28.03 / 31.03.2021

KS Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 2:0
1 mecz (d) - 3:0 (23, 21, 18)
2 mecz (w) - 3:1 (-24, 18, 23, 22)

Trefl Gdańsk - Verva Warszawa - 1:2
1 mecz (d) - 3:1 (18, 20, -21, 22)
2 mecz (w) - 2:3 (-22, -23, 21, 21, -13)
3 mecz (d) - 0:3 (-21, -19, -18)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki - 2:0
1 mecz (d) - 3:1 (-17, 16, 16, 21)
2 mecz (w) - 3:1 (-20, 20, 21, 21)

PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 2:0
1 mecz (d) - 3:1 (23, -11, 20, 19)
2 mecz (w) - 3:0 (20, 21, 22)


Półfinały (do dwóch zwycięstw) - 03, 07 i 11.04.2021

KS Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa - 2:0
1 mecz (d) - 3:2 (20, -23, 23, -22, 12)
2 mecz (w) - 3:1 (-27, 27, 20, 24)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Belchatów - 2:1
1 mecz (d) - 3:0 (23, 17, 20)
2 mecz (w) - 1:3 (-29, 17, -25, -20)
3 mecz (d) - 3:0 (23, 19, 21)


o 11 miejsce (dwumecz) - 19 i 28.03.2021
Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin - 1:1 (złoty set 12:15)
1 mecz (d) - 3:0 (21, 22, 13)
2 mecz (w) - 0:3 (-19, -17, -21) - złoty set 12:15

o 9 miejsce (dwumecz) - 22 i 26.03.2021
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 2:0
1 mecz (d) - 3:1 (20, 25, -21, 22)
2 mecz (w) - 3:2 (28, -18, -14, 25, 16)

o 7 miejsce (dwumecz) - 02 i 08.04.2021
Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:1 (złoty set 15:10)
1 mecz (d) - 3:1 (-26, 18, 21, 19)
2 mecz (w) - 1:3 (22, -19, -22, -23) - złoty set 15:10

o 5 miejsce (dwumecz) - 03 i 08.04.2021
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - 2:0
1 mecz (d) - 3:1 (23, -22, 22, 19)
2 mecz (w) - 3:0 (30, 18, 26)

o 3 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 14 i 18.04.2021
PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa - 0:0
1 mecz (d) - 14.04, godz. 17:30
2 mecz (w) - 18.04, godz. 14:45

o 1 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 14 i 18.04.2021
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 0:0
1 mecz (d) - 14.04, godz. 20:30
2 mecz (w) - 18.04, godz. 17:30



  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności