www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2020/2021
Kolejka: IX - 28.10.2020


1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 7 21 21:4
2 Aluron Virtu CMC Zawiercie 5 13 14:4
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa 6 12 15:11
4 KS Jastrzębski Węgiel 5 11 13:6
5 MKS Ślepsk Malow Suwałki 6 11 13:8
6 Trefl Gdańsk 7 11 13:13
7 Asseco Resovia SSA Rzeszów 5 9 12:10
8 PGE Skra Bełchatów 5 9 11:8
9 GKS Katowice 6 9 12:11
10 Indykpol AZS Olsztyn 6 6 9:14
11 WKS Cerrad Enea Czarni Radom 7 6 10:19
12 KS Stal Nysa 6 3 7:18
13 KS Cuprum Lubin 6 1 5:18
14 MKS Będzin 5 1 4:15


I kolejka - 11-13.09.2020
Aluron Virtu CMC Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel - 2:3 (-21, 19, 19, -25, -12)
KS Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-19, -13, -16)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (17, -23, -19, 21, 13)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (20, -22, -28, -24)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice - 0:3 (-18, -22, -25)
MKS Będzin - Verva Warszawa - 1:3 (-20, -14, 20, -24)
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - przełożony 

II kolejka - 18-21.09.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (21, 16, 18)
Cuprum Lubin - Verva Warszawa - 2:3 (20, 23, -18, -21, -12)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-22, -21, -27)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin - 3:0 (16, 19, 23)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 1:3 (25, -24, -24, -23)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk - 0:3 (-19, -21, -11)
GKS Katowice - KS Stal Nysa - 3:2 (-23, -20, 21, 18, 12)

III kolejka - 25-27.09.2020
MKS Będzin - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (22, -15, -18, -18)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-15, -18, 19, 22, -7)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3:1 (-16, 18, 15, 18)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (23, -21, -17, -23)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 0:3 (-23, -18, -15)
MKS Ślepsk Malow Suwałki  Cerrad Czarni Radom - 3:2 (-23, 23, 16, -25, 8) - 28.10
Verva Warszawa - KS Stal Nysa - przełożony

IV kolejka - 29-30.09 - 01.10.2020
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 3:1 (20, -27, 23, 20)
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-22, -20, -21)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice - 3:0 (21, 16, 23)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk - 2:3 (23, -21, -20, 22, -11)
KS Stal Nysa - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (21, -25, 22, -12, 19)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - przełożony
Verva Warszawa - PGE Skra Bełchatów - przełożony

V kolejka - 03-05.10.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Verva Warszawa - przełożony
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-21, -20, -23)
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-23, -17, 23, 20, -17)
PGE Skra Bełchatów - KS Stal Nysa - 3:0 (22, 15, 20)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-24, -23, -28) - 20.10
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - przełożony
GKS Katowice - Cuprum Lubin - przełożony

VI kolejka - 10-11.10.2020
PGE Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel - przełożony
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (21, 20, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:1 (21, 18, -17, 16)
KS Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów - 2:3 (-22, 19, 22, -18, -12)
Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-19, -22, -20)
MKS Będzin - GKS Katowice - 0:3 (-26, -23, -18) - 20.10
Verva Warszawa - Trefl Gdańsk - 1:3 (23, -23, -17, -25) - 28.10

VII kolejka - 14-15.10.2020
KS Jastrzębski Węgiel - KS Stal Nysa - przęłożony
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (23, -23, -20, -15)
Indykpol AZS Olsztyn - Verva Warszawa - 3:2 (-22, 22, -21, 14, 13)
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin - przełożony na 04.11
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - przełożony na 10.11
MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin - przełożony na 11.11
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie - przełożony

VIII kolejka - 17-19.10.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (19, 19, 31) - 24.10
Verva Warszawa - GKS Katowice - 3:1 (-21, 11, 22, 16)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - przełożony na 31.10
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - przełożony
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom - przełożony
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - przełożony
KS Stal Nysa - Aluron Virtu CMC Zawiercie - przełożony

IX kolejka - 23-25.10.2020
Indykpol AZS Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel - przełożony
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Verva Warszawa - 1:3 (20, -22, -16, -23)
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - przełożony
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin - przełożony
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cuprum Lubin - przełożony
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - przełożony
Trefl Gdańsk - KS Stal Nysa - przełożony

X kolejka - 30.10 - 01.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice - przełożony
PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - przełożony
Verva Warszawa - Cerrad Czarni Radom (31.10, godz. 20:30)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (08.11, godz. 17:30)
MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie - przełożony
KS Stal Nysa - Cuprum Lubin - przełożony
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn - przelożony

XI kolejka - 01 i 03.11.2020
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Jastrzębski Węgiel - przełożony
MKS Będzin - Cuprum Lubin (01.11, godz. 17:30)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (03.11, godz. 17:30)
Indykpol AZS Olsztyn - KS Stal Nysa - przełożony
Asseco Resovia Rzeszów - Verva Warszawa - przełożony
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - przełożony
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - przełożony

XII kolejka - 07-09.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom (07.11, godz. 17:30)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 1:3 (-15, 21, -20, -16) - 27.10
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice (08.11, godz. 14:45)
Trefl Gdańsk - MKS Ślepsk Malow Suwałki (07.11, godz. 20:30)
Verva Warszawa - Aluron Virtu CMC Zawiercie (08.11, godz. 20:30) 
KS Stal Nysa - MKS Będzin (09.11, godz. 17:30)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - przełożony

XIII kolejka - 14.11.2020
Cuprum Lubin - KS Jastrzębski Węgiel -
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice - 
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa - 
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów - 
KS Stal Nysa - MKS Ślepsk Malow Suwałki -

XIV kolejka - 21.11.2020
KS Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom - 
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin -
Verva Warszawa - MKS Będzin - 
GKS Katowice - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Stal Nysa - 

XV kolejka - 28.11.2020
Asseco Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel -
Verva Warszawa - Cuprum Lubin -
Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 
KS Stal Nysa - GKS Katowice - 

XVI kolejka - 05.12.2020
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin - 
Cerrad Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 0:3 (-24, -23, -28) - 20.10
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk - 
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn - 
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 
KS Stal Nysa - Verva Warszawa -

XVII kolejka - 12.12.2020
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin -
GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 
PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa -
Trefl Gdańsk - MKS Będzin - 
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
Cerrad Czarni Radom - KS Stal Nysa - 

XVIII kolejka - 19.12.2020
Verva Warszawa - KS Jastrzębski Węgiel -
Cuprum Lubin - GKS Katowice - 
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn - 
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie
KS Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów - 

XIX kolejka - 23.12.2020
KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 
Asseco Resovia Rzeszów - KS Stal Nysa - 3:1 (19, -21, 17, 18) - 17.10
Trefl Gdańsk - Verva Warszawa (03.11, godz. 20:30)
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 
GKS Katowice - MKS Będzin - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin -

XX kolejka - 09.01.2021
KS Stal Nysa - KS Jastrzębski Węgiel -
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów - 
Verva Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 
MKS Będzin - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 

XXI kolejka - 16.01.2021
Trefl Gdańsk - KS Jastrzębski Węgiel (01.11, godz. 14:45)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 
GKS Katowice - Verva Warszawa -
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 
Aluron Virtu CMC Zawiercie - KS Stal Nysa - 

XXII kolejka - 23.01.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom - 
Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki -Verva Warszawa -
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów - 
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 
KS Stal Nysa - Trefl Gdańsk - 

XXIII kolejka - 30.01.2021
GKS Katowice - KS Jastrzębski Węgiel -
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk - 
Cerrad Czarni Radom - Verva Warszawa -
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów - 
Cuprum Lubin - KS Stal Nysa - 

XXIV kolejka - 06.02.2021
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 
Verva Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów - 
Cuprum Lubin - MKS Będzin - 
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 
KS Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn - 

XXV kolejka - 20.02.2021
Cerrad Czarni Radom - KS Jastrzębski Węgiel -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin -
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Verva Warszawa -
MKS Będzin - KS Stal Nysa - 
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk - 

XXVI kolejka - 27.02.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin -
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom - 
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu CMC Zawiercie - 
Verva Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Stal Nysa - 



  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności