www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:








Siatkówka - PlusLiga -- 2021/2022
Kolejka: XV - 08.01.2022


1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 14 40 42:6
2 KS Jastrzębski Węgiel 15 38 40:11
3 PGE Skra Bełchatów 15 33 40:22
4 Aluron CMC Warta Zawiercie 14 30 34:20
5 Projekt Warszawa 14 29 34:23
6 Asseco Resovia SSA Rzeszów 14 22 26:23
7 Indykpol AZS Olsztyn 14 21 26:23
8 GKS Katowice 13 14 20:30
9 LUK Politechnika Lublin 14 14 20:33
10 WKS Cerrad Enea Czarni Radom 14 13 17:34
11 Trefl Gdańsk 13 13 18:27
12 KS Cuprum Lubin 14 12 20:35
13 MKS Ślepsk Malow Suwałki 13 9 12:32
14 KS Stal Nysa 15 6 14:42


I kolejka - 01-04.10.2021
LUK Politechnika Lublin - KS Jastrzębski Węgiel - 1:3 (-15, -21, 21, -16)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-22, -18, -20)
KS Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-22, -21, -20)
Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:1 (23, -23, 23, 21)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk - 3:2 (20, 20, -19, -21, 12)
Cerrad Czarni Radom - Projekt Warszawa - 0:3 (-16, -17, -23)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-22, -19, 22, -25)

II kolejka - 08-10.10.2021
KS Jastrzębski Węgiel - KS Stal Nysa - 3:0 (18, 20, 19)
Projekt Warszawa - Cuprum Lubin - 3:1 (-18, 17, 17, 29)
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-20, -16, -17)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów - 3:0 (22, 22, 23)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (19, 16, 22)
Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (21, -18, -22, -22)
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (16, 22, -23, -17, 10)

III kolejka - 15-17.10.2021
Projekt Warszawa - KS Jastrzębski Węgiel - 3:2 (-20, 21, -19, 30, 20)
Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice - 3:1 (-21, 20, 19, 21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (22, 13, 19)
PGE Skra Bełchatów - KS Stal Nysa - 3:2 (17, -19, 23, -21, 18)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (23, 24, 14)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin - 3:0 (23, 15, 15)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn - 0;3 (-29, -21, -26)

IV kolejka - 22-25.10.2021
KS Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów - 3:1 (18, 20, -17, 18)
LUK Politechnika Lublin - GKS Katowice - 3:0 (19, 24, 22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa - 3:2 (-25, 18, -14, 18, 9)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk - 3:1 (19, -20, 29, 24)
KS Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-21, 17, -21, -18)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:0 (18, 20, 23)
Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (18, 22, 22)

V kolejka - 28-31.10.2021
Asseco Resovia Rzeszów - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-23, -21, -18)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin - 3:2 (20, -24, -17, 22, 11)
Projekt Warszawa - LUK Politechnika Lublin - 3:1 (-29, 19, 22, 19)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 2:3 (24, 27, -23, -19, -12)
Trefl Gdańsk - KS Stal Nysa - 3:0 (22, 19, 21)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Czarni Radom - 1:3 (-26, 23, -27, -23)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-16, -17, -20)

VI kolejka - 05-07.11.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk - 3:0 (14, 22, 22)
LUK Politechnika Lublin - Indykpol AZS Olsztyn - 2:3 (21, -20, -21, 20, -12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów - 3:1 (-17, 15, 18, 19)
Cuprum Lubin - GKS Katowice - 3:1 (-25, 20, 19, 19)
Cerrad Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-21, -20, -19)
Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-17, -21, -23)
KS Stal Nysa - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-22, 17, -15, -21)

VII kolejka - 12-15.11.2021
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-22, -20, -19)
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (17, -18, 27, 21)
Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa - 3:0 (21, 24, 20)
PGE Skra Bełchatów - LUK Politechnika Lublin - 2:3 (16, 24, -22, -18, -12)
Aluron CMC Warta Zawiercie - KS Stal Nysa - 3:0 (20, 22, 22)
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-23, -20, -21)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin - 3:0 (20, 21, 17)

VIII kolejka - 19-22.11.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie - 2:3 (-18, 17, -25, 16, -13)
KS Stal Nysa - GKS Katowice - 2:3 (-22, -21, 20, 17, -10)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (17, 22, 18)
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn - 0:3 (-23, -23, -23)
Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk - 3:0 (21, 20, 20)
LUK Politechnika Lublin - Cuprum Lubin - 3:2 (-19, 17, 17, -28, 17)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów - 3:2 (-22, -20, 17, 19, 13)

IX kolejka - 26-29.11.2021
GKS Katowice - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-17, -20, -21)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa - 1:3 (-18, 23, -22, -23)
Aluron CMC Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - 0:3 (-36, -13, -14)
Asseco Resovia Rzeszów - LUK Politechnika Lublin - 1:3 (-21, 23, -22, -23)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-18, -13, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - KS Stal Nysa - 3:2 (23, -20, -20, 13, 13)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (-23, 19, -26, -23, 15)

X kolejka - 03-06.12.2021
Indykpol AZS Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-21, -18, -20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice - 3:0 (18, 23, 19)
PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 3:0 (22, 22, 22)
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - 0:3 (-21, -20, -21)
LUK Politechnika Lublin - Cerrad Czarni Radom - 3:1 (13, -22, 18, 14)
KS Stal Nysa - Cuprum Lubin - 1:3 (-23, 33, -17, -19)
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie - 3:1 (-31, 23, 19, 24)

XI kolejka - 10-13.12.2021
Cuprum Lubin - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-28, -18, -17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (23, 20, 16)
Cerrad Czarni Radom - KS Stal Nysa - 3:1 (18, -21, 23, 21)
GKS Katowice - Projekt Warszawa - 2:3 (21, -22, 20, -18, -9)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów - 0:3 (-21, -18, -22)
Trefl Gdańsk - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (20, 22, 16)
Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (21, -10, 18, -23, 24)

XII kolejka - 17-20.12.2021
KS Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom - 3:0 (18, 9, 22)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice - 3:1 (22, -19, 20, 16)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-15, -20, 18, -22)
Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn - 3:2 (-21, 14, -23, 14, 8)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin - 3:1 (23, -22, 18, 19)
Trefl Gdańsk - MKS Ślepsk Malow Suwałki - 1:3 (-26, -19, 20, -25)
LUK Politechnika Lublin - KS Stal Nysa - 0:3 (-30, -22, -22)

XIII kolejka - 29-30.12.2021
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Jastrzębski Węgiel - 3:0 (26, 22, 22) - 10.11
KS Stal Nysa - Projekt Warszawa - 1:3 (23, -23, -23, -19) - 10.11
LUK Politechnika Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie - 1:3 (-23, -22, 17, -21)
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów - 1:3 (-20, 23, -27, -23)
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 0:3 (-20, -19, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk - przełożony na 25.02
GKS Katowice - MKS Ślepsk Malow Suwałki - przełożony na 01.03

XIV kolejka - 03-06.01.2022
KS Jastrzębski Węgiel - LUK Politechnika Lublin - 3:0 (15, 21, 22)
Projekt Warszawa - Cerrad Czarni Radom - 2:3 (26, 19, -17, -24, -13)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin - 3:1 (22, -23, 22, 20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Stal Nysa - 3:0 (20, 15, 23)
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn - 3:0 (29, 22, 14)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice - 1:3 (-23, 23, -13, -24)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie - 0:3 (-21, -23, 20)

XV kolejka - 08-10.01.2022
KS Stal Nysa - KS Jastrzębski Węgiel - 0:3 (-18, -16, -22)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów - 1:3 (-23, 21, -26, -26)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (09.01, godz. 17:30)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk (09.01, godz. 20:30)
LUK Politechnika Lublin - MKS Ślepsk Malow Suwałki (10.01, godz. 20:30)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom - przełożony
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa - przełożony

XVI kolejka - 14-16.01.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa (16.01, godz. 14:45)
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów (14.01, godz. 17:30)
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk (14.01, godz. 20:30)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki (15.01, godz. 14:45)
KS Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów (15.01, godz. 17:30)
LUK Politechnika Lublin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (15.01, godz. 20:30)
GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie (16.01, godz. 17:30)

XVII kolejka - 22-24.01.2022
PGE Skra Bełchatów - KS Jastrzębski Węgiel (22.01, godz. 14:45)
Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (22.01, godz. 17:30)
Asseco Resovia Rzeszów - KS Stal Nysa (22.01, godz. 20:30)
Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn (23.01, godz. 14:45)
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin (23.01, godz. 17:30)
GKS Katowice - LUK Politechnika Lublin (24.01, godz. 17:30)
Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom (24.01, godz. 20:30)

XVIII kolejka - 29.01.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - 
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice -
Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie - 
Cerrad Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
LUK Politechnika Lublin - Projekt Warszawa - 
KS Stal Nysa - Trefl Gdańsk - 

XIX kolejka - 05.02.2022
Trefl Gdańsk - KS Jastrzębski Węgiel -
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom -
GKS Katowice - Cuprum Lubin -
PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - KS Stal Nysa -
Indykpol AZS Olsztyn - LUK Politechnika Lublin - 

XX kolejka - 12.02.2022
KS Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
KS Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie - 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk - 
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice -
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn -
LUK Politechnika Lublin - PGE Skra Bełchatów - 
Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów -

XXI kolejka - 19.02.2022
Aluron CMC Warta Zawiercie - KS Jastrzębski Węgiel -
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom -
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
GKS Katowice - KS Stal Nysa -
Cuprum Lubin - LUK Politechnika Lublin - 
Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa - 

XXII kolejka - 05.03.2022
KS Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie - 
KS Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn -
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin -
PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk - 
Projekt Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
LUK Politechnika Lublin - Asseco Resovia Rzeszów -

XXIII kolejka - 12.03.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn -
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
Cuprum Lubin - KS Stal Nysa -
MKS Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów - 
Cerrad Czarni Radom - LUK Politechnika Lublin - 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa - 
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów -

XXIV kolejka - 19.03.2022
KS Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin -
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
KS Stal Nysa - Cerrad Czarni Radom -
PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 
Projekt Warszawa - GKS Katowice -
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki -
LUK Politechnika Lublin - Trefl Gdańsk - 

XXV kolejka - 26.03.2022
Cerrad Czarni Radom - KS Jastrzębski Węgiel -
Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa - 
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów - 
KS Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin - 
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie - 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk - 

XXVI kolejka - 02.04.2022
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Politechnika Lublin - 
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn -
Asseco Resovia Rzeszów -Cuprum Lubin -
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom -
MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice -
Projekt Warszawa - KS Stal Nysa -



  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności