www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŚWIETNY START ALEKSANDRY MUSIAŁ W POZNANIU 07/12/2006


Bardzo dobry występ odnotowała Aleksandra Musiał jeździeckich Halowych Zawodów Ogólnopolskich w skokach przez przeszkody – MTP Poznań 2006, które odbyły się w dniach 3-5 grudnia w Poznaniu.
Amazonka JKS-u Czanki Międzyrzecze na koniu Wento Carbo Asecura triumfowała w Finale Rundy Juniorów oraz była druga w konkursie Dużej Rundy.

Wyniki:


Konkurs nr 01, kl. N - dwufazowy

1. Łukasz Szustorowski / Lugana H (KJ Wechta Rosnówko) - 0 + 0 pkt. (18,80)
2. Joanna Tłuszcz / Forest-R (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 + 0 pkt. (19,86)
3. Natalia Aschamut / Orfeusz (PKJ Bracia Romanowscy Wozławki) - 0 + 0 pkt. (19,91)
4. Sławomir Uchwat / Gundi (JKS Pogórze) - 0 + 0 pkt. (21,18)
5. Krzysztof Karasek / Darko-King (KJ Koncepta Szczecin) - 0 + 0 pkt. (21,86)
6. Anna Krupska / Neksja (JKS Koszalin) - 0 + 0 pkt. (51,66)
...
26. Natalia Barosz / Kalwados (LKJ Ochaby) - 0 + 4 pkt. (25,46)


Konkurs nr 1, kl. P - z oceną stylu konia
(Runda Młodych Koni - konie 5-letnie)

1. Krzysztof Ludwiczak / Bajou du Rouet (KJ Wechta Rosnówko) - 8,5 pkt.
2. Andrzej Lemański / Forest Gump (KJ Jantar Stryków) - 8,0 pkt.
3-4. Katarzyna Jackiewicz / Living Legend (KJ Jackiewiczów Połchowo) - 7,8 pkt.
3-4. Marek Lewicki / Uliskuiken (LKS Dragon Nowielice) - 7,8 pkt.
5-6. Piotr Masłowski / Almera (JKS Rywal Grudziądz) - 7,7 pkt.
5-6. Natalia Drańczarek / Upper Lane (JKS Przybyszewo) - 7,7 pkt.


Konkurs nr 1a, kl. N - z oceną stylu konia
(Runda Młodych Koni - konie 6-letnie)

1. Grzegorz A. Kubiak / Aravel II (KJ Uniglob Gozdów) - 8,3 pkt.
2. Mieszko Dąbrowski / Almanzor L (KJ Aleksander Elizówka) - 8,2 pkt.
3. Łukasz Brzózka / Otello (KS Sokół Pniewy) - 7,7 pkt.
4-5. Krzysztof Ludwiczak / Calanda (KJ Wechta Rosnówko) - 7,3 pkt.
4-5. Peter Engelbrecht / Arabella 35 (Austria) - 7,3 pkt.
6. Łukasz Szustorowski / Sarna (KJ Wechta Rosnówko) - 7,2 pkt.


Konkurs nr 2, kl. C - dwufazowy (Mała Runda)

1. Dawid Rakoczy (KJ Agrohandel Śrem) - 0 + 0 pkt. (27,97)
2. Tomasz Kumorek / Amant (KJ Szwadron Barda Jankowice) - 0 + 0 pkt. (28,05)
3. Mariusz Kleniuk / Fascynacja (KJ Gabon Walewice) - 0 + 0 pkt. (28,62)
4. Piotr Masłowski / Cobra (JKS Rywal Grudziądz) - 0 + 0 pkt. (29,54)
5. Łukasz Brzózka / Lacoste De la Cour (KS Sokół Pniewy) - 0 + 0 pkt. (30,43)
6. Eugeniusz Koczorowski / Odina (SKJ Poczernin) - 0 + 0 pkt. (30,48)
...
9. Alicja Grygier / Candillo's Boy (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (38,83)
17. Jan Mleczko / Lando (LKJ Ochaby) - 0 + 4 pkt. (32,16)
76. Jan Mleczko / Rocky (LKJ Ochaby) - 4 pkt.
96. Natalia Barosz / Lateran-Ikar (LKJ Ochaby) - 8 pkt.



Konkurs nr 3, kl. C - zwykły (Runda Juniorów)

1. Paulina Wielgórska / Dawraz (KJ Trachy Gliwice) - 0 pkt. (52,70)
2. Paulina Wielgórska / Łąck (KJ Trachy Gliwice) - 0 pkt. (54,14)
3. Natalia Aschmutat / Orfeusz (PKJ Bracia Romanowscy Wozławki) - 0 pkt. (55,10)
4. Rafał Krajewski / Czumak (Morena Sieraków) - 0 pkt. (55,95)
5. Agnieszka Nurkowska / Latigo Bay (KKJ Kielce) - 0 pkt. (64,05)
6. Agnieszka Nurkowska / Endy 6 (KKJ Kielce) - 0 pkt. (66,85)
...
37. Natalia Barosz / Lateran Ikar (LKJ Ochaby) - 8 pkt. (64,18)
38. Alicja Grygier / Candillo's Boy (JKS Czanki Międzyrzecze) - 8 pkt. (67,33)
41. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 12,0 pkt. (62,22)
Natalia Barosz / Kalwados (LKJ Ochaby) - elim.
Aleksandra Musiał / Goliat (JKS Czanki Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 4, kl. CC-1 - zwykły (Duża Runda)

1. Łukasz Jończyk / Djane des Fontenis (KJ Garo Zaborów) - 0 pkt. (49,11)
2. Grzegorz Kubiak / Sina (Sobieski JT Gdańsk) - 0 pkt. (53,37)
3. Mariusz Kleniuk / Fascynacja (KJ Gabon Walewice) - 0 pkt. (53,79)
4. Krzysztof Ludwiczak / Konkret 2 (KJ Wechta Rosnówko) - 0 pkt. (53,88)
5. Paweł Jurkowski / Figaro's Boy (LKJ Lublin) - 0 pkt. (54,49)
6. Michał Ziębicki / Saragossa (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (55,65)
...
14. Aleksandra Musiał / Goliat (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 pkt. (62,07)


Konkurs nr 02, kl. N - zwykły

1. Kamila Wyszkowska / Kantor (KJ Galop Kozienice) - 0 pkt. (50,05)
2. Julia Piątkowska / Equus Shony (KJ Equus Węgrze) - 0 pkt. (54,17)
3. Kamila Wyszkowska / Era GSM Burgund (KJ Galop Kozienice) - 0 pkt. (58,24)
4. Katarzyna Uchwat / Orinoko W (JKS Pogórze) - 0 pkt. (59,52)
5. Katarzyna Poetschke / Goder (KJ Jeziorki-Osieczna) - 0 pkt. (61,01)
6. Bogusz Dąbrowski / Chardonnay L (KJ Aleksander Elizówka) - 0 pt. (63,04)


Konkurs nr 5, kl. P - z oceną stylu konia
(Runda Młodych Koni - konie 5-letnie)

1. Krzysztof Ludwiczak / Bajou de Rouet (KJ Wechta Rosnówko) - 8,5 pkt.
2. Andrzej Lemański / Forest Gump (KJ Jantar Stryków) - 8,2 pkt.
3. Marek Lewicki / Uliskuiken (LKS Dragon Nowielice) - 8,1 pkt.
4-5. Dawid Rakoczy / Happy Boy (KJ Agrohandel Śrem) - 7,8 pkt.
4-5. Piotr Masłowski / Almera (JKS Rywal Grudziądz) - 7,8 pkt.


Konkurs nr 5a, kl. N - z oceną stylu konia
(Runda Młodych Koni - konie 6-letnie)

1. Marzena Chociej / Tutti Frutti (JKS Tornado Szczecin) - 8,1 pkt.
2-3. Peter Englbrecht / Arabella 35 (Austria) - 7,8 pkt.
2-3. Wojciech Seszycki / Carter (LKS Lech Gniezno) - 7,8 pkt.
4-7. Marek Ziomek / Rekrut (KJ Profit Piła) - 7,6 pkt.
4-7. Anna Krupska / Neksja (JKS Koszalin) - 7,6 pkt.
4-7. Hubert Kierznowski / Dolores (KJ Kietlów) - 7,6 pkt.
4-7. Sławomir Uchwat / Gundi (JKS Pogórze) - 7,6 pkt.


Konkurs nr 6, kl. C - zwykły (Mała Runda)

1. Paweł Jurkowski / Lucky Lucke 79 (LKJ Lublin) - 0 pkt. (60,45)
2. Jarosław Skrzyczyński / Godewind (KJ Leśna Wola) - 0 pkt. (62,42)
3. Andrzej Lemański / Escudero L (KJ Jantar Stryków) - 0 pkt. (63,98)
4. Sławomir Uchwat / Gundi (JKS Pogórze) - 0 pkt. (65,51)
5. Hubert Kierznowski / Dolores (KJ Kietlów) - 0 pkt. (65,86)
6. Jacek Tokarski / Hektor (KJ Bachmat Wrocław) - 0 pkt. (66,98)
...
Alicja Grygier / Candillo's Boy (JKS Czanki Międzyrzecze) - elim.


Konkurs nr 7, kl. C - dwufazowy (Duża Runda)

1. Rafał Krajewski / Czumak (Morena Sieraków) - 0 + 0 pkt. (31,97)
2. Aleksandra Musiał / Wento Carbo (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (32,47)
3. Joanna Pawlak / En Viable (AKU Thomson Wrocław) - 0 + 0 pkt. (34,63)
4. Joanna Tłuszcz / Gligenia I (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 + 0 pkt. (36,36)
5. Jarosław Koziarowski / Kinga-K (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (39,37)
6. Alicja Grygier / Candillo's Boy (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (40,73)
...
22. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 4 pkt.
27. Aleksandra Musiał / Goliat (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt.
48. Paulina Barosz / Lateran-Ikar (LKJ Ochaby) - 12 pkt.


Konkurs nr 8, kl. CC-1 - dwufazowy (Duża Runda)

1. Łukasz Jończyk / Tornado (KJ Garo Zaborów) - 0 + 0 pkt. (26,55)
2. Dawid Rakoczy / Sewilla (KJ Agrohandel Śrem) - 0 + 0 pkt. (29,03)
3. Tomasz Kumorek / Sir Robin (KJ Szwadron Barda Jankowice) - 0 + 0 pkt. (29,41)
4. Tomasz Kumorek / Amant (KJ Szwadron Barda Jankowice) - 0 + 0 pkt. (29,99)
5. Paweł Jurkowski / Lucky Lucke 79 (LKJ Lublin) - 0 + 0 pkt. (30,73)
6. Adam Siedlaczek / Capuccino 15 (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 0 pkt. (33,77)
...
36. Jan Mleczko / Lando (LKJ Ochaby) - 4 pkt.
42. Aleksandra Musiał / Goliat (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt.
71. Jan Mleczko / Rocky (LKJ Ochaby) - 21 pkt.



Konkurs nr 9, kl. C - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem

1. Jacek Bucki / Dominika (KJ Agrohandel Śrem) - 44 pkt. (40,0)
2. Krzysztof Ludwiczak / Konkret 2 (KJ Wechta Rosnówko) - 44 pkt. (41,9)
3. Julia Piątkowska / Equus Shony (KJ Equus Węgrzce) - 44 pkt. (42,1)
4. Antoni Tomaszewski / Cavanaste (JKS Equita Warszawa) - 44 pkt. (44,0)
5. Katarzyna Poetschke / Goder (KJ Jeziorki-Osieczna) - 44 pkt. (45,2)
6. Piotr Morsztyn / Erydan (WKS Śląsk Wrocław) - 44 pkt. (48,9)
...
Natalia Barosz / Kalwados (LKJ Ochaby) - elim.


Konkurs nr 03, kl. N - zwykły

1. Kamila Wyszkowska / Era GSM Burgund (KJ Galop Kozienice) - 0 pkt. (57,33)
2. Zofia Morawska / Giokonda (GLKS Sokół Damasławek) - 0 pkt. (57,75)
3. Ewa Walas / Adelina (KJ Leśna Wola) - 0 pkt. (62,72)
4. Robert Sydow (Ibrys (LKJ Abaria Iwno) - 0 pkt. (64,33)
5. Jarosław Płatos / Black & White (KJ Galop Kozienice) - 0 pkt. (64,50)
6. Piotr Masłowski / Skarbnik (JKS Rywal Grudziądz) - 4 pkt. (49,65)


Konkurs nr 10, kl. N - dwufazowy
Finał Rundy Młodych Koni - konie 5-letnie

1. Piotr Masłowski / Almera (JKS Rywal Grudziądz) - 0 + 0 pkt. (23,8)
2. Krzysztof Połczyński / Urbane (GLKS Sokół Damasławek) - 0 + 0 pkt. (23,9)
3. Marek Lewicki / Uliskuiken (LKS Dragon Nowielice) - 0 + 0 pkt. (24,9)
4. Krzysztof Ludwiczak / Bajou du Rouet (KJ Wechta Rosnówko) - 0 + 0 pkt. (25,1)
5. Maciej Zajączkowski / Otill (KJ Łąck) - 0 + 0 pkt. (26,4)
6. Katarzyna Jackiewicz / Living Legend (KJ Jackiewiczów Połchowo) - 0 + 0 pkt. (26,6)


Konkurs nr 10a, kl. C - dwufazowy
Finał Rundy Młodych Koni - konie 5-letnie

1. Hubert Kierznowski / Dolores (KJ Kietlów) - 0 + 0 pkt. (23,9)
2. Łukasz Szustorowski / Sarna (KJ Wechta Rosnówko) - 0 + 0 pkt. (24,1)
3. Grzegorz A. Kubiak / Aravel II (KJ Uniglob Gozdów) - 0 + 0 pkt. (26,3)
4. Sławomir Uchat / Gundi (JKS Pogórze) - 0 + 0 pkt. (27,1)
5. Marzena Chociej / Tutti Frutti (JKS Tornado Szczecin) - 0 + 0 pkt. (29,3)
6. Krzysztof Ludwiczak / Calanda (KJ Wechta Rosnówko) - 0 + 4 pkt. (22,9)


Konkurs nr 11, kl. C - dwufazowy - Finał Małej Rundy

1. Mariusz Kleniuk / Browar (KJ Gabon Walewice) - 0 + 0 pkt. (26,22)
2. Paweł Jurkowski / Lucky Lucke 79 (LKJ Lublin) - 0 + 0 pkt. (26,75)
3. Łukasz Jończyk / Santiago (KJ Garo Zaborów) - 0 + 0 pkt. (27,01)
4. Aleksandra Kośnik / Burbon (KJ Deresz Siemianowice) - 0 + 0 pkt. (27,97)
5. Klaudia Rajtar / Welur (KJ Zbrosławice) - 0 + 0 pkt. (28,20)
6. Jarosław Skrzyczyński / Godewind (KJ Leśna Wola) - 0 + 0 pkt. (28,40)
...
79. Jan Mleczko / Rocky (LKJ Ochaby) - 16 pkt.


Konkurs nr 12, zwykły z rozgrywką - Puchar Nadziei

1. Małgorzata Wardzała / Opar (LKJ Klikowa) - 4 + 4 pkt.
2. Marcin Bętkowski / Special Flight (Fer Więckowice) - 4 + 8 pkt.
3. Mściwój Kiecoń / Leonardo da Vinci (LUKS Nysa Gubin) - 6 pkt.
4. Miłosz Adach / Graf Majus Polonus (LKS Nadwiślanin Kwidzyn) - 8 pkt.
5. Monika Dulczewska / Korys Lakmus (KJ Zbrosławice) - 13 pkt.
6. Natalia Aschmutat / Ginster (PKJ Bracia Romanowscy Wozławki) - 16 pkt.


Konkurs nr 13, kl. C - zwykły z rozgrywką - Finał Rundy Juniorów

1. Aleksandra Musiał / Carbo Wento (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (33,66)
2. Joanna Rosicka / Ilian (JKS Brzózki) - 0 + 0 pkt. (35,08)
3. Paulina Wielgórska / Łąck (KJ Trachy Gliwice) - 0 + 0 pkt. (35,35)
4. Joanna Pawlak / En Viable (AKU Thomson Wrocław) - 0 + 0 pkt. (35,98)
5. Agnieszka Nurkowska / Endy 6 (KKJ Kielce) - 0 + 4 pkt. (34,16)
6. Rafał Krajewski / Czumak (Morena Sieraków) - 0 + 4 pkt. (35,40)
7. Alicja Grygier / Candillo's Boy (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 4 pkt. (45,48)
...
17. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 4 pkt.
36. Natalia Barosz / Lateran-Ikar (LKJ Ochaby) - 12 pkt.



Konkurs nr 14 - dwunawrotowy - Grand Prix MTP Poznań 2006

1. Krzysztof Ludwiczak / Mylady (KJ Wechta Rosnówko) - 0 + 0 pkt. (46,08)
2. Antoni Tomaszewski / Conquistador (JKS Equita Warszawa) - 4 + 0 pkt. (42,70)
3. Michał Siedlaczek / Werthel (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 4 pkt. (44,55)
4. Dawid Rakoczy / Sewilla (KJ Agrohandel Śrem) - 0 + 4 pkt. (44,83)
5. Jacek Bucki / Silistrja (KJ Agrohandel Śrem) - 0 + 4 pkt. (46,89)
6. Łukasz Appel / Graf Lanthan (KJ Sielanka Warka) - 0 + 4 pkt. (49,95)
...
32. Jan Mleczko / Lando (LKJ Ochaby) - 8 pkt.
46. Aleksandra Musiał / Goliat (JKS Czanki Międzyrzecze) - 12 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności