www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOBRE STARTY NASZYCH JEŹDŹCÓW W SWOSZOWICACH 29/09/2006


Bardzo dobry występ odnotowali nasi jeźdźcy podczas Ogólnopolskich Zawodów Konnych w skokach przez przeszkody, który odbył się w dniach 22-24 września w Krakowie-Swoszowicach.
Aleksandra Ryt (LKJ Ochaby) na Szaleju wygrała konkurs dwufazowy, oraz była trzecia w konkursie zwykłym.
Dwukrotnie drugie miejsce zajęła Antonina Styczeń (JKS Czanki Międzyrzecze), a raz na trzeciej pozycji uplasował się Jan Mleczko (LKJ Ochaby).


Wyniki:


Konkurs nr 1, kl. P - dwufazowy

1. Jaroslaw Płatos / Dialog (KJ Galop Kozienice) - 0 + 0 pkt. (28,37)
2. Agnieszka Grundkowska / Diamant (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (29,37)
3. Jarosław Płatos (KJ Galop Kozienice) - 0 + 0 pkt. (29,62)


Konkurs nr 2, kl. N - dwufazowy

1. Weronika Tyndel / Dziewoja (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 + 0 pkt. (30,57)
2. Antonina Styczeń / Banita (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (31,08)
3. Michał Siedlaczek / Ogar W (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 0 pkt. (32,43)


Konkurs nr 3, kl. C - zwykły

1. Tomasz Kumorek / Amant (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 0 pkt. (57,58)
2. Weronika Tyndel / Zaria (KJK Pod Żubrem Niepołomice) - 0 pkt. (63,58)
3. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 0 pkt. (63,83)


Konkurs nr 4, kl. CC1 - dwufazowy

1. Stanisław Przedpełski / Carlon (KS Garo Zaborów) - 0 + 0 pkt. (40,38)
2. Adam Siedlaczek / Cappuccino (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 0 pkt. (40,46)
3. Jan Mleczko / Lando (LKJ Ochaby) - 0 + 4 pkt. (39,14)


Konkurs nr 5, kl. P - dwufazowy

1. Michał Siedlaczek / Ogar W (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 0 pkt. (29,21)
2. Marta Pacholska / Macao (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (29,67)
3. Agnieszka Grundkowska / Diamant (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (30,64)


Konkurs nr 6, kl. N - zwykły

1. Magda Kamińska / Duralina 2 (KJ Zbrosławice) - 0 pkt. (65,22)
2. Antonina Styczeń / Banita (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 pkt. (66,99)
3. Jarosław Płatos / Dialog (KJ Galop Kozienice) - 0 pkt. (67,54)


Konkurs nr 7, kl. C - dwufazowy

1. Tomasz Kumorek / Amant (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 0 + 0 pkt. (33,74)
2. Stanisław Przedpełski / Love Parade 5 (KS Garo Zaborów) - 0 + 4 pkt. (40,98)
3. Julia Zawada / Blacky Fox F (KS Nad Wigrami Białystok) - 0 + 4 pkt. (41,70)
...

23. Jan Mleczko / Lando (LKJ Ochaby) - 8 pkt.
25. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 12 pkt.


Konkurs nr 8, kl. CC1 - zwykły

1. Tomasz Kumorek / Sir Robin (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 0 pkt. (76,76)
2. Adam Siedlaczek / Cappucino 15 (KJK Bolix Żywiec) - 0 pkt. (81,37)
3. Klaudia Rajtar / Welur (KJ Zbrosławice) - 6 pkt. (89,22)


Konkurs nr 9, kl. P - dwufazowy

1. Krzysztof Wójcik / Equus Alouette (KJ Equus Węgrzce) - 0 + 0 pkt. (25,03)
2. Agata Studencka / Bramin (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 + 0 pkt. (30,39)
3. Jarosław Płatos / Black And White (KJ Galop Kozienice) - 0 + 4 pkt. (28,81)


Konkurs nr 10, kl. N - dwufazowy

1. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 0 + 0 pkt. (25,34)
2. Patrycja Nowak / Pampa (KJ Deresz Siemianowice) - 0 + 4 pkt. (23,22)
3. Jarosław Płatos / Dialog (KJ Galop Kozienice) - 0 + 4 pkt. (26,96)
...
11. Antonina Styczeń / Banita (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt.


Konkurs nr 11, kl. C - o wzrastającym stopniu trudności

1. Stanisław Przedpełski / Landlover (KS Garo Zaborów) - 44 pkt. (43,19)
2. Mateusz Mrugała / Sardynia (LKJ Moszna) - 41 pkt. (41,38)
3. Agnieszka Nurkowska / Latigo Bay (KKJ Kielce) - 41 pkt. (42,27)


Konkurs nr 12, kl. CC1 - dwunawrotowy - Grand Prix

1. Agnieszka Nurkowska / Endy 6 (KKJ Kielce) - 6 + 0 pkt. (60,27)
2. Tomasz Kumorek / Sir Robin (JKS Barda Szwadron Jankowice) - 4 + 4 pkt. (54,59)
3. Stanisław Przedpełski / Carlon (KS Garo Zaborów) - 4 + 4 pkt. (61,10)
...
11. Jan Mleczko / Lando (LKJ Ochaby) - 20 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności