www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STANISŁAW MROSZCZYK NA PODIUM W MILÓWCE 27/11/2013


W minioną niedzielę w Milówce odbyły się Halowe Ogólnopolskie Zawody Polskiego Związku Łuczniczego.
Z grupki naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Stanisław Mroszczyk (LUKS Orlik Goleszów), który zajął drugie miejsce w rywalizacji mężczyzn w konkurencji łuków bloczkowych.


Wyniki:


Seniorzy - łuki klasyczne

Pojedynki finałowe (każdy z każdym)
1. Piotr Nowak (ŁLKS Karima Prząsław)
2. Sławomir Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa)
3. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce)
4. Rafał Wojtkowiak (GLKS Unia Pielgrzymka)

Eliminacje - 2 x 18 m
1. Sławomir Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) - 578 pkt.
2. Piotr Nowak (ŁLKS Karima Prząsław) - 576 pkt.
3. Konrad Cinkusz (KS Społem Łódź) - 572 pkt.
4. Jakub Szafarz (KS Spolem Łódź) - 567 pkt.
...
19. Aleksander Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 525 pkt.



Juniorki młodsze - łuki klasyczne

Runda Olimpijska FITA
1. Gloria Juszczuk (LKS Łucznik Żywiec)
2. Anna Rybczyńska (KS Piast Nowa Ruda)
3. Kamila Toboła (KS Płaszowianka Kraków)
4. Małgorzata Rybczyńska (KS Piast Nowa Ruda)
...
6. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
1/16 finału
Zuzanna Grzymek - los wolny
1/8 finału
Zuzanna Grzymek - Klaudia Czerwińska (KS Piast Nowa Ruda) - 6:5
1/4 finału
Zuzanna Grzymek - Anna Rybczyńska (KS Piast Nowa Ruda) - 4:6


Eliminacje - 2 x 18 m
1. Gloria Juszczuk (LKS Łucznik Żywiec) - 543 pkt.
2. Kamila Toboła (KS Płaszowianka Kraków) - 528 pkt.
3. Anna Rybczyńska (KS Piast Nowa Ruda) - 512 pkt.
4. Małgorzata Rybczyńska (KS Piast Nowa Ruda) - 509 pkt.
...
11. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 472 pkt.



Seniorzy - Łuki bloczkowe


Runda Olimpijska FITA
1. Piotr Czyrski (KS Dolnoślązak Wrocław)
2. Stanisław Mroszczyk (LUKS Orlik Goleszów)
3. Andrzej Trzebiński (MKS Bobry Jelenia Góra)
4. Ryszard Zygmunt (MKS Bobry Jelenia Góra)
...
11. Adam Bujok (LUKS Orlik Goleszów)
16. Daniel Bujok (LUKS Orlik Goleszów)



Wyniki pojedynków Stanisława Mroszczyka
1/8 finału
Stanisław Mroszczyk - Adam Bujok (LUKS Orlik Goleszów) - 6:5
1/4 finału
Stanisław Mroszczyk - Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 6:4
1/2 finału
Stanisław Mroszczyk - Ryszard Zygmunt (MKS Bobry Jelenia Góra) - 6:4
Finał
Stanisław Mroszczyk - Piotr Czyrski (KS Dolnoślązak Wrocław) - 2:6

Wyniki pojedynków Adama Bujoka
1/8 finału
Adam Bujok - Stanisław Mroszczyk (LUKS Orlik Goleszów) - 5:6

Wyniki pojedynków Daniela Bujoka
1/16 finału
Daniel Bujok - Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 0:6


Eliminacje - 2 x 18 m
1. Bogusław Piekarski (KS Dolnoślązak Wrocław) - 576 pkt.
2. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 571 pkt.
3. Ryszard Zygmunt (MKS Bobry Jelenia Góra) - 569 pkt.
4. Marcin Szemiot (KS Dolnoślązak Wrocław) - 565 pkt.
...
7. Stanisław Mroszczyk (LUKS Orlik Goleszów) - 562 pkt.
10. Adam Bujok (LUKS Orlik Goleszów) - 555 pkt.
15. Daniel Bujok (LUKS Orlik Goleszów) - 486 pkt.






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności