www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŁUCZNICZY PUCHAR BESKIDÓW
MISTRZOSTWA POLSKI STUDENTÓW
10/10/2016


W dniach 7-8 października w Żywcu odbył się XII Międzynarodowy Puchar Beskidów w Łucznictwie.
W konkurencji łuków bloczkowych nieźle zaprezentowali się zawodnicy LUKS Orlik Goleszów: Anna Stanieczek i Przemysław Konecki, którzy zajęli drugie lokaty.
W finałach Anna Stanieczek przegrała z Ukrainką Marią Szkolny 2:6, natomiast Przemysław Konecki uległ Łukaszowi Lachowi (LKS Złota Strzała Żywiec) 0:6.


Wyniki:



Seniorki - Łuki bloczkowe


Runda Olimpijska FITA

1. Maria Szkolna (Ukraina / LKS Łucznik Żywiec)
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
3. Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce)
4. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów)


Eliminacje / Strzelanie - 2 x 50 m

1. Maria Szolna (Ukraina / LKS Łucznik Żywiec) - 682 pkt.
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 670 pkt.
3. Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce) - 651 pkt.
4. Ewelina Olesek (MGOKiS Dobczyce) - 537 pkt.
5. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów) - 419 pkt.


Strzelanie (70 + 60 + 50 + 30 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 1362 pkt
2. Maria Szkolna (Ukraina / LKS Łucznik Żywiec) - 1335 pkt.



Seniorzy - Łuki bloczkowe


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Lach (TS CC Złota Strzała Żywiec)
2. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
3. Cezary Sobieraj (niezrzeszony)
4. Jerzy Więzik (TS CC Złota Strzała Żywiec)


Eliminacje / Strzelanie - 2 x 50 m

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 661 pkt.
2. Łukasz Lach (TS CC Złota Strzała Żywiec) - 656 pkt.
3. Jerzy Więzik (TS CC Złota Strzała Żywiec) - 656 pkt.
4. Cezary Sobieraj (niezrzeszony) - 635 pkt.


Strzelanie (90 + 60 + 50 + 30 m)

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1322 pkt.



Seniorki - Łuki klasyczne 


Strzelanie - WA 1440 oraz 2 x 70 m

1. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec) - 1945 pkt.
2. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 1941 pkt.
3. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 1934 pkt.
4. Małgorzata Trojnar (CWKS Resovia Rzeszów) - 1892 pkt.
5. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 1875 pkt. 


Strzelanie WA 1440 (70, 60, 50 + 30 m)

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 1329 pkt.
2. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 1318 pkt.
3. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec) - 1317 pkt.
4. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 1270 pkt.


Strzelanie - 2 x 70 m

1. Małgorzata Trojnar (CWKS Resovia Rzeszów) - 634 pkt.
2. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec) - 628 pkt.
3. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 616 pkt.
4. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 612 pkt.
...
6. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 605 pkt.



Łuki klasyczne - Młodzicy starsi (rocznik 2001)


Strzelanie (50 i 30 m)

1. Jakub Rupniewski (LKS Łucznik Żywiec) - 457 pkt.
2. Bogdan Baszczenko (LKS Łucznik Żywiec) - 406 pkt.
3. Jakub Pudełko (UKS Dziesiątka Jaworze) - 383 pkt.


Łuki klasyczne - Dziewczęta (rocznik 2004 i młodsze)


Strzelanie (25 + 20 + 15 + 10 m)

1. Jana Wysocka (LKS Łucznik Żywiec) - 650 pkt.
2. Tacjana Matuszek (LKS Łucznik Żywiec) - 626 pkt.
3. Aleksandra Bodura (KS Boruta Zgierz) - 622 pkt.
4. Hanna Klimczak (UKS Dziesiątka Jaworze) - 558 pkt.



W ramach imprezy odbyły się Mistrzostwa Polski Studentów. 
Tu nieźle zaprezentowała się Zuzanna Grzymek z Jaworza, która wywalczyła srebrny medal w turnieju drużynowym oraz brązowy w mikście w olimpijskiej kategorii łuków klasycznych.
Na podium stanęła także Marzena Daduń z Cieszyna - druga w turnieju kobiet w kategorii łuków bloczkowych.


Studentki - Łuki bloczkowe


Runda Olimpijska FITA

1. Maria Szkolna (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków)
2. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów / UŚ Katowice)
3. Monika Trybuła (UKS Wyspiański Kraków / AGH Kraków) 


Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
Półfinał
Marzena Daduń - Monika Trybuła (UKS Wyspiański Kraków / AGH Kraków) - 6:2
Finał
Marzena Daduń -  Maria Szkolna (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków) - 2:6


Eliminacje 2 x 50 m
1. Maria Szkolna (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków) - 697 pkt.
2. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów / UŚ Katowice) - 645 pkt.
3. Monika Trybuła (UKS Wyspiański Kraków / AGH Kraków) - 494 pkt.



Studentki - Łuki klasyczne


Runda Olimpijska FITA

1. Karolina Farasiewicz (KS Obuwnik Prudnik / PO Opole)
2. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków) 
3-4. Aleksandra Baran (KS Stella Kielce / UJK Kielce) 
3-4. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków)
...
7. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec / ATH Bielsko) 


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
1/8 finału
Zuzanna Grzymek - Anna Pieprzyca (MLKS Czarna Strzała Bytom / Politechnika Śl.) - 6:0
1/4 finału
Zuzanna Grzymek - Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków) - 0:6


Eliminacje (2 x 70 m)

1. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków) - 640 pkt.
2. Aleksandra Baran (KS Stella Kielce / UJK Kielce) - 633 pkt.
3. Karolina Farasiewicz (KS Obuwnik Prudnik / PO Opole) - 633 pkt.
4. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec / AWF Kraków) - 629 pkt.
5. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec / ATH Bielsko) - 624 pkt.



Miksty - Łuki klasyczne


Runda Olimpijska FITA

1. Joanna Rząsa / Kamil Zwardoń (AWF Kraków) 
2. Monika Wierzchowska / Adam Jurzak (Politechnika Wrocławska) 
3. Zuzanna Grzymek / Krystian Patryas (ATH Bielsko-Biała) 
4. Aleksandra Baran / Maciej Fałdziński (UJK Kielce) 


Eliminacje

1. Aleksandra Baran / Maciej Fałdziński (UJK Kielce) - 1264 pkt.
2. Zuzanna Grzymek / Krystian Patryas (ATH Bielsko-Biała) - 1233 pkt.
3. Joanna Rząsa / Kamil Zwardoń (AWF Kraków) - 1226 pkt.
4. Monika Wierzchowska / Adam Jurzak (Politechnika Wrocławska) - 1201 pkt.



Drużyny kobiet - łuki klasyczne

1. AWF Kraków - 1797 pkt.
Joanna Rząsa, Sylwia Zyzańska, Paulina Lach

2. ATH Bielsko-Biała - 1652 pkt.
Zuzanna Grzymek, Marta Długoszek, Sylwia Rakowska






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności