www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ARENA GRAND PRIX POLSKI - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 28/02/2021


W ostatni weekend lutego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się zawody Arena Grand Prix Polski w pływaniu.
Z licznego grona naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Patryk Nowak, który zajął trzecie miejsce w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym mężczyzn. Do zwycięstwa reprezentantowi AZS AWF Katowice zabrakło ledwie siedmiu setnych sekundy.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym kobiet

1 Kornelia Fiedkiewicz MKS Juvenia Wrocław 0.25,42  
2 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.25,81 17-18 (1)
3 Zofia Woźniak UKS G-8 Bielany Warszawa 0.26,06  
. ... ... ... ...
137 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.29,73 K-14 (2)
191 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 0.31,25 K-14 (25)


50 m stylem motylkowym kobiet

1 Anna Dowgiert KS Warta Poznań 0.26,91  
2 Karolina Jurczyk MKS Juvenia Wrocław 0.27,27  
3 Paulina Cierpiałowska UKS Żabianka Gdańsk 0.27,38  
. ... ... ... ...
82 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.31,07 K-14 (5)
121 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 0.32,62 K-16 (30)
153 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 0.34,59 K-14 (23)


50 m stylem klasycznym kobiet

1 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 0.32,07  
2 Weronika Hallmann AZS AWF Warszawa 0.32,73  
2 Barbara Mazurkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.32,73  
. ... ... ... ...
26 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 0.34,74 17-18 (7)
74 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 0.38,81 K-16 (14)


50 m stylem grzbietowym kobiet

1 Agata Naskręt UKS G-8 Bielany Warszwa 0.28,59  
2 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.28,72  
3 Paulina Peda AZS AWF Katowice 0.28,73  
. ... ... ... ...
59 Johana Mlčáková UKS Aquatica Pawłowice 0.32,54 K-15 (8)


100 m stylem dowolnym kobiet

1 Kornelia Fiedkiewicz MKS Juvenia Wrocław 0.55,64  
2 Dominika Kossakowska AZSAWF Katowice 0.56,01  
3 Zofia Woźniak UKS G-8 Bielany Warszawa 0.56,73  
. ... ... ... ...
77 Johana Mlčáková UKS Aquatica Pawłowice 1.03,62 K-15 (14)


100 m stylem motylkowym kobiet

1 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 1.00,49  
2 Paulina Nogaj MKS Wodnik Radom 1.00,51  
3 Barbara Mazurkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 1.01,62  
. ... ... ... ...
69 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 1.10,39 17-18 (27)
71 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.10,73 K-14 (2)
107 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.16,69 K-14 (13)


100 m stylem klasycznym kobiet

1 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 1.08,79  
2 Weronika Hallmann AZS AWF Warszawa 1.10,52  
3 Barbara Mazurkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 1.12,55  
. ... ... ... ...
35 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 1.17,12 17-18 (8)
78 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 1.23,19 K-16 (17)


100 m stylem grzbietowym kobiet

1 Paulina Peda AZS AWF Katowice 1.00,97  
2 Agata Naskręt UKS G-8 Bielany Warszwa 1.01,49  
3 Zuzanna Herasimowicz AZS AWF Warszawa 1.03,09  
. ... ... ... ...
37 Johana Mlčáková UKS Aquatica Pawłowice 1.10,34 K-15 (8)


200 m stylem dowolnym kobiet 

1 Aleksandra Polańska UKS GOS Raszyn 2.01,07  
2 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 2.01,32  
3 Marta Klimek UKP Unia Ośwoięcim 2.02,81 17-18 (1)
. ... ... ... ...
181 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 2.30,06 K-14 (27)


200 m stylem motylkowym kobiet

1 Aleksandra Knop UKS 190 Łódź 2.14,34 17-18 (1)
2 Daniela Georges KU AZS UMCS Lublin 2.17,34  
3 Daria Zielińska UKP Polonia Warszawa 2.17,95 17-18 (2)
. ... ... ... ...
31 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.39,99 K-14 (1)
38 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.47,16 17-18 (15)
43 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 2.55,71 K-14 (6)


200 m stylem klasycznym kobiet 

1 Weronika Hallmann AZS AWF Warszawa 2.33,37  
2 Angelika Wikieł AZS AWF Warszawa 2.35,76 17-18 (1)
3 Weronika Klejna UKS Jedynka Solex Lębork 2.36,22 K-16 (1)
. ... ... ... ...
17 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.43,62 17-18 (6)


200 m stylem grzbietowym kobiet

1 Laura Bernat KU AZS UMCS Lublin 2.11,23 K-16 (1)
2 Kornelia Herasimowicz AZS AWF Warszawa 2.12,70  
3 Paulina Peda AZS AWF Katowice 2.16,36  
. ... ... ... ...
50 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.36,34 17-18 (17)
69 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.48,75 K-14 (13)


200 m stylem zmiennym kobiet

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.19,67 17-18 (1)
2 Kinga Paradowska MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2.21,06  
3 Paulina Nogaj MKS Wodnik Radom 2.22,89  
. ... ... ... ...
63 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 2.39,63 K-16 (18)


400 m stylem dowolnym kobiet

1 Amelia Polańska UKS GOS Raszyn 4.15,15  
2 Paulina Piechota UKS 190 Łódź 4.16,21  
3 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 4.20,58  
. ... ... ... ...
88 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 5.38,32 K-14 (15)


400 m stylem zmiennym kobiet

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 4.52,86 17-18 (1)
2 Kinga Paradowska MUKS Piętnastka Bydgoszcz 4.56,76  
3 Aleksandra Węgrzynowska WKS Śląsk Wrocław 4.57,18  
. ... ... ... ...
46 Milena Koral UKS Aquatica Pawłowice 5.38,32 K-16 (8)



50 m stylem dowolnym mężczyzn 

1 Bartosz Piszczorowicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.22,74  
2 Mateusz Chowaniec UKS Wodnik Siemianowice 0.23,41 17-18 (1)
3 Paweł Smoliński AZS AWF Katowice 0.23,56  
. ... ... ... ...
60 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.25,19 M-15 (2)
114 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 0.25,99 17-18 (47)
145 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.26,40 17-18 (61)
172 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.26,80 M-15 (16)
217 Paweł Kukuczka KS MarioSport cieszyn 0.27,54 M-14 (10)
248 Václav Chaloupecký KS MarioSport Cieszyn 0.28,51 M-15 (40)


50 m stylem motylkowym mężczyzn 

1 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 0.24,14  
2 Paweł Smoliński AZS AWF Katowice 0.24,46  
3 Paweł Korzeniowski Grupa 5Styl 0.24,51  
. ... ... ... ...
51 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.26,72 M-15 (2)
57 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.26,78 17-18 (25)
118 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 0.27,90 17-18 (50)
147 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.28,55 M-15 (14)
205 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.29,88 17-18 (73)
212 Paweł Kukuczka KS MarioSport Cieszyn 0.30,17 M-14 (12)


100 m stylem klasycznym mężczyzn 

1 Mateusz Krystyniak AZS AWF Katowice 0.28,82  
1 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 0.28,82 17-18 (1)
3 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 0.28,89  
. ... ... ... ...
50 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.32,34 17-18 (21)


50 m stylem grzbietowym mężczyzn 

1 Ksawery Masak UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,72 17-18 (1)
2 Tomasz Polewka AZS AWF Katowice 0.25,78  
3 Paweł Franke UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,99  
. ... ... ... ...
56 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.29,72 17-18 (18)


100 m stylem dowolnym mężczyzn 

1 Bartosz Piszczorowicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.49,85  
2 Kacper Majchrzak KS Warta Poznań 0.50,09  
3 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 0.50,57  
. ... ... ... ...
76 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.55,71 M-15 (5)
95 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 0.56,27 17-18 (45)
142 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.58,53 M-15 (15)
149 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.58,75 17-18 (65)
209 Paweł Kukuczka KS MarioSport Cieszyn 1.02,35 M-14 (15)


100 m stylem motylkowym mężczyzn 

1 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 0.51,64  
2 Adrian Jaśkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.53,26  
3 Michał Poprawa AZS AWF Katowice 0.53,78  
. ... ... ... ...
124 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.02,80 M-15 (10)
134 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 1.03,52 17-18 (54)
137 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 1.04,18 M-15 (14)
186 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 1.09,23 17-18 (64)
189 Václav Chaloupecký KS MarioSport Cieszyn 1.10,04 M-15 (31)


100 m stylem klasycznym mężczyzn 

1 Dawid Wiekiera MKS Wodnik 29 Tychy 1.03,01
2 Bartłomiej Rogulski AZS AWF Warszawa 1.03,49
3 Robert Kusto UKS G-8 Bielany Warszawa 1.03,70
. ... ... ...
9 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 1.05,09


200 m stylem dowolnym mężczyzn 

1 Kamil Sieradzki UKP Unia Oświęcim 1.49,82  
2 Bartosz Piszczorowicz UKS G-8 Bielany Warszawa 1.50,23  
3 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 1.50,91  
. ... ... ... ...
66 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 1.59,62 17-18 (25)
155 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.06,40 M-15 (7)
175 Paweł Kołder KS MarioSport Cieszyn 2.08,74 17-18 (75)
199 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 2.10,54 M-15 (14)
242 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 2.15,22 17-18 (84)
250 Václav Chaloupecký KS MarioSport Cieszyn 2.16,35 M-15 (31)
276 Paweł Kukuczka KS MarioSport cieszyn 2.22,56 M-14 (31)


200 m stylem zmiennym mężczyzn

1 Dominik Bujak SL Salos Cortile Kielce 2.05,92  
2 Dawid Szwedzki WKS Śląsk Wrocław 2.08,51  
3 Dawid Wiekiera MKP Wodnik 29 Tychy 2.09,21  
. ... ... ... ...
76 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.25,52 M-15 (7)
102 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 2.33,27 17-18 (38)
103 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 2.33,99 M-15 (18)
106 Václav Chaloupecký KS MarioSport Cieszyn 2.35,96 M-15 (20)


400 m stylem dowolnym mężczyzn 

1 Antoni Kałużyński MUKP Warszawianka Warszawa 3.52,19  
2 Wojciech Wojdak BOSiR Brzesko 3.57,61  
3 Krzysztof Chmielewski IUKS Muszelka Warszawa 4.01,17 17-18 (1)
. ... ... ... ...
61 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 4.29,30 17-18 (25)


400 m stylem zmiennym mężczyzn

1 Dominik Bujak SL Salos Cortile Kielce 4.25,75  
2 Dawid Szwedzki WKS Śląsk Wrocław 4.26,86  
3 Przemysław Suchański AZS AWF Warszawa 4.28,92  
. ... ... ... ...
51 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 5.05,03 17-18 (18)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności