www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA SZKÓŁ I KLUBÓW ŚLĄSKICH - I RUNDA 04/03/2021


Bardzo dobry start zanotowali nasi zawodnicy w I rundzie Ligi Szkół i Klubów Śląskich w pływaniu, która odbyła się wczoraj w Gliwicach.

Dwa zwycięstwa na swoje konto zapisał Łukasz Gorgosz ze Skoczowa. Reprezentant Aquatiki Pawłowice triumfował w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym oraz w sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym (tu startował także Maksymilian Kurpis z Jastrzębia-Zdroju). Ponadto Gorgosz był drugi w 100 metrów 'kraulem' oraz trzecie w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym. 

Obok Łukasza na podium w wyścigach indywidualnych stanęli Małgorzata Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice), Bartłomiej Dudkowiak (UKS Aquatica Pawłowice) oraz Olaf Zawada (MTP Delfin Cieszyn), a w wyścigach sztafetowych: Milena Koral, Patrycja Janus, Zofia Urbańska, Anna Guzdek, Estera Kochan, Bartłomiej Haspert i Filip Janus (wszyscy UKS Aquatica Pawłowice).


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 2005 i starsze (16 lat i starsze)

Milena Koral (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open
4 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.12,83)
5 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.40,02)

Patrycja Janus (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open
8 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.47,56)
13 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.32,98)

Małgorzata Kosiec (NKP Bielsko-Biała)
4 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.38,06)
6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,61)

Zuzana Paulíny (MTP Delfin Cieszyn)
7 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.03,43)

Aleksandra Machalica (KS MarioSport Cieszyn)
14 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.20,36)
31 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.13,71)

Julia Twardoń (KS MarioSport Cieszyn)
25 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.42,27)
36 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.17,52)


Dziewczęta - rocznik 2006 (15 lat)

Zofia Urbańska (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.11,01)
9 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.33,63)
16 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.09,14)

Anna Wątroba (UKS Aquatica Pawłowice)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.07,39)
6 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.06,33)
10 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.17,65)

Dominika Kupczak (KP H2O Jastrzębie)
5 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.06,38)
9 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.51,53)

Kinga Macura (MTP Delfin Cieszyn)
5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.12,36)
10 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.07,02)

Kinga Karwacka (UKS Aquatica Pawłowice)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.10,39)
15 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.34,57)
21 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.10,47)

Lena Serwotka (UKS Aquatica Pawłowice)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.28,46)
17 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.38,18)
33 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.28,17)

Dagmara Białożyt (MTP Delfin Cieszyn)
14 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.34,53)
16 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.09,14)


Dziewczęta - rocznik 2007 (14 lat)

Małgorzata Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,18)
2 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.39,56)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open

7 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.06,68)

Anna Guzdek (UKS Aquiatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open
7 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.09,18)
15 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.33,61)
15 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.08,29)

Estera Kochan (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open
7 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.17,03)
22 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.30,46)
36 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.38,70)

Natalia Grech (KP H2O Jastrzębie)
4 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.14,82)
5 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.42,46)



Chłopcy - rocznik 2006 i starsi (16 lat i starsi)

Bartłomiej Dudkowiak (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.53,97)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open (0.24,45)

4 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.26,86)

Bartłomiej Haspert (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open (0.26,00)
29 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,24)
44 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.10,80)

Paweł Kołder (KS MarioSport Cieszyn)
11 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.27,56)
12 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.56,36)

Kamil Górniak (MTP Delfin Cieszyn)
20 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.28,85)
32 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.03,77)


Chłopcy - rocznik 2006 (15 lat)

Łukasz Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.26,85)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (0.56,49)
2 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.55,53)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open (0.24,86)


Maksymilian Kurpis (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (0.59,14)
6 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.59,39)
7 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.29,01)

Olaf Zawada (MTP Delfin Cieszyn)
3 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.58,74)
13 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.29,50)

Robert Szyra (UKS Aquatica Pawłowice)
7 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.09,99)
11 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.48,26)
25 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.33,59)

Jan Rak (UKS Aquatica Pawłowice)
7 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.07,04)
21 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.32,05)
26 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.07,39)

Bartosz Pyzik (UKS Aquatica Pawłowice)
7 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.06,90)
22 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.06,01)
23 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.33,32)


Chłopcy - rocznik 2007 (14 lat)

Filip Janus (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym Open (0.24,86)
9 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.47,43)
17 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.32,97)

Paweł Kukuczka (KS MarioSport Cieszyn)
5 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.29,42)
8 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.44,73)

Piotr Zawiślak (MTP Deflin Cieszyn)
11 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.14,62)
19 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.09,73)

Dawid Ciba (KP H2O Jastrzębie)
18 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.20,85)
28 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.36,11)

Jakub Ruman (KP H2O Jastrzębie)
32 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.37,08)
34 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.12,50)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności