www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIK 2008 - I RUNDA 10/03/2021


Dzisiaj w Radlinie odbyła się I runda pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008.
W gronie zwycięzców znalazła się Larysa Habarta z Pogórza, która triumfowała w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym dziewcząt.


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Małgorzata Mosór KP Sikret Gliwice 0.30,58
2 Natalia Jakubczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.32,83
3 Zuzanna Walkiewicz UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.32,87
4 Larysa Habarta UKS Aquatica Pawłowice 0.33,10
4 Zuzanna Skuza UKS NKP Bielsko-Biała 0.33,10
. ... ... ...
26 Weronika Olencka UKS Aquatica Pawłowice 0.39,72


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Małgorzata Mosór KP Sikret Gliwice 1.03,27
2 Zuzanna Łukasik CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.04,87
3 Marta Cygrimus KP Sikret Gliwice 1.05,41
. ... ... ...
25 Paulina Lazarek UKS Aquatica Pawłowice 1.14,72
39 Weronika Olencka UKS Aquatica Pawłowice 1.19,69


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Maja Drzewiecka MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.11,67
2 Magdalena Stefańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.13,22
3 Kornelia Ferszt KS Górnik Sosnowiec 1.13,83
. ... ... ...
25 Zofia Kupczak KP H2O Jastrzębie 1.27,98


200 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Larysa Habarta UKS Aquatica Pawłowice 2.55,68
2 Zuzanna Skuza UKS NKP Bielsko-Biała 2.56,15
3 Zuzanna Walkiewicz UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.57,99
. ... ... ...
13 Zofia Kupczak KP H2O Jastrzębie 3.25,10
19 Paulina Lazarek UKS Aquatica Pawłowice 3.31,39



50 m stylem motylkowym chłopców

1 Hubert Cisoski CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.28,93
2 Igor Pergół UKS Salmo Żory 0.29,39
3 Wiktor Buryba KS Górnik Radlin 0.31,18
. ... ... ...
5 Radosław Saj KP H2O Jastrzębie 0.32,99


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Mateusz Pinczak UKS Dragon Będzin 0.57,86
2 Hubert Cisoski CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.01,07
3 Filip Polonius KS Górnik Radlin 1.01,34
. ... ... ...
75 Paweł Smyczek KP H2O Jastrzębie 1.36,11


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Filip Polonius KS Górnik Radlin 1.06,51
2 Wojciech Słota UKS Dragon Będzin 1.07,99
3 Olivier Kosmala UKS Salmo Żory 1.12,43
. ... ... ...
19 Michał Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.24,34


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Mateusz Pinczak UKS Dragon Będzin 1.05,71
2 Marcel Włodarczyk UKS Huragan Sosnowiec 1.06,58
3 Igor Pergół UKS Salmo Żory 1.10,32
. ... ... ...
25 Michał Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.25,57


200 m stylem klasycznym chłopców

1 Marcel Włodarczyk UKS Huragan Sosnowiec 2.36,56
2 Szymon Rumian MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.51,55
3 Michał Juroff CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.52,21
. ... ... ...
14 Paweł Smyczek KP H2O Jastrzębie 3.29,06
DSQ Radosław Saj KP H2O Jastrzębie 3.09,57





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności