www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIK 2009 - I RUNDA 17/03/2021


Wczoraj w Gliwicach odbyła się I runda pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2009.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Piotr Matuszny, który w barwach UKS Aquatica Pawłowice zajął drugie miejsce w sztafecie mieszanej 4 x 50 m stylem zmiennym.


Wyniki:


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Gabriela Karkocha UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.04,94
2 Ewelina Ciupa KP Sukces Chorzów 1.08,12
3 Maja Cajza LKS Jedność 32 Przyszowice 1.08,24
. ... ... ...
32 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.22,58
45 Agnieszka Domalik KP H2O Jastrzębie 1.27,94
63 Alicja Tąta UKS Aquatica Pawłowice 1.37,86


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Antonina Kapka KS Górnik Sosnowiec 1.14,06
2 Kaja Kostańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.14,31
3 Oliwia Skaba KS Górnik Radlin 1.15,61
. ... ... ...
15 Małgorzata Grech KP H2O Jastrzębie 1.28,36
28 Anna Domalik KP H2O Jastrzębie 1.34,36
40 Alicja Tąta UKS Aquatica Pawłowice 1.44,29


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Lena Dudek KS Górnik Sosnowiec 1.13,04
2 Gabriela Karkocha UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.18,28
3 Hanna Kończyło MKS SMS Victoria Racibórz 1.18,30
. ... ... ...
14 Małgorzata Grech KP H2O Jastrzębie 1.27,19
31 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.34,60


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 KS Górnik Sosnowiec 4.52,99
2 MOSM I Tychy 4.55,95
3 UKS Manta I Kochłowice Ruda Śląska 4.56,42
. ... ...
6 UKS Aquatica I Pawłowice * 5.15,18
17 UKS Aquatica II Pawłowice ** 6.05,80

* Pola Rak (1.25,37)
** Alicja Tąta (1.40,25)


50 m stylem motylkowym chłopców

1 Norbert Ociepa CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.31,42
2 Wojciech Boryś LKS Jedność 32 Przyszowice 0.31,88
3 Michał Sobel LKS Jedność 32 Przyszowice 0.33,68
. ... ... ...
6 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 0.35,05
9 Piotr Matuszny UKS Aquatica Pawłowice 0.36,51
20 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 0.41,74


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Norbert Ociepa CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.05,39
2 Bartłomiej Macha LKS Jedność 32 Przyszowice 1.06,00
3 Michał Sobel LKS Jedność 32 Przyszowice 1.06,31
. ... ... ...
6 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 1.11,29
66 Kamil Dwornik KP H2O Jastrzębie 1.35,52


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.11,81
2 Bartłomiej Macha LKS Jedność 32 Przyszowice 1.16,01
3 Maksymilian Bogiel UKS Karlik Katowice 1.18,36
. ... ... ...
13 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 1.31,14
30 Kamil Dwornik KP H2O Jastrzębie 1.45,64


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.12,26
2 Wojciech Boryś LKS Jedność 32 Przyszowice 1.12,43
3 Jeremi Skolik MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.21,24
. ... ... ...
8 Piotr Matuszny UKS Aquatica Pawłowice 1.26,09
DSQ Grzegorz Jurek KP H2O Jastrzębie 1.44,57


200 m stylem klasycznym chłopców

1 Paweł Piechaczek UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 3.06,04
2 Bartosz Brożyna UKS Karlik Katowice 3.13,04
3 Bartosz Sobczyk UKS Wodnik Siemianowice 3.15,78
. ... ... ...
13 Grzegorz Jurek KP H2O Jastrzębie 3.45,06


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 CSiR MOS I Dąbrowa Górnicza 4.57,05
2 KP Sikret Gliwice 4.57,09
3 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.01,08
4 UKS Aquatica Pawłowice 5.06,74
. ... ...
11 UKS Aquatica Pawłowice * 2.54,72

* Piotr Matuszny (1.17,40)


Sztafeta mieszana - 4 x 50 m stylem zmiennym

1 UKS Manta I Kochłowice Ruda Śląska 2.22,37
2 UKS Aquatica I Pawłowice 2.23,24
3 MOSM I Tychy 2.26,05
. ... ...
13 KP H2O Jastrzębie 2.41,87
21 UKS Aquatica III Pawłowice *** 2.49,90

* Piotr Matuszny (37,93)
** Wiktor Domin (40,20), Anna Domalik (53,06), Szymon Polok (35,61), Małgorzata Grech (33,00)
*** Pola Rak (41,49)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności