www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ARENA GRAND PRIX POLSKI - LUBLIN 29/03/2021


W ostatni weekend marca w Lublinie odbyły się zawody Arena Grand Prix Polski w pływaniu.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentowali się Małgorzata Gorgosz ze Skoczowa i Bartosz Loter z Cieszyna, którzy uzyskali najlepsze czasy w swoich grupach wiekowych odpowiedni na dystansach dwustu metrów stylem motylkowym oraz stu metrów stylem klasycznym.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym kobiet

1 Anna Dowgiert KS Warta Poznań 0.26,86  
2 Anastasia Szkurdaj Białoruś 0.26,97 K17-18 (1)
3 Kornelia Fiedkiewicz MKS Juvenia Wrocław 0.27,09  
. ... ... ... ...
81 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 0.31,26 K17-18 (28)


50 m stylem motylkowym kobiet

1 Anna Dowgiert KS Warta Poznań 0.26,86  
2 Anastasia Szkurdaj Białoruś 0.26,97 K17-18 (1)
3 Kornelia Fiedkiewicz MKS Juvenia Wrocław 0.27,09  
. ... ... ... ...
57 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 0.30,17 K17-18 (21)
84 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.31,25 K-14 (4)
85 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 0.31,26 K17-18 (28)


50 m stylem klasycznym kobiet

1 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 0.31,58  
2 Barbara Mazurkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.32,27  
3 Weronika Hallmann AZS AWF Warszawa 0.32,32  
. ... ... ... ...
40 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 0.35,01 K17-18 (9)
48 Julia Niedziołka MTP Delfin Cieszyn 0.35,63 K17-18 (12)
82 Zuzanna Jackowska MTP Delfin Cieszyn 0.37,67 K-15 (15)


50 m stylem grzbietowym kobiet

1 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.28,59  
2 Agata Naskręt UKS G-8 Bielany Warszawa 0.29,14  
3 Anastasia Szkurdaj Białoruś 0.29,28 K17-18 (1)
. ... ... ... ...
69 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 0.33,13 K-15 (16)


100 m stylem dowolnym kobiet

1 Kornelia Fiedkiewicz MKS Juvenia Wrocław 0.55,67  
2 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 0.55,82  
3 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.56,08  
. ... ... ... ...
101 Zuzana Paulíny MTP Delfin Cieszyn 1.03,80 K17-18 (30)


100 m stylem motylkowym kobiet

1 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 0.59,85  
2 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 1.01,35  
3 Joanna Świątek UKS Gryf Dębica 1.01,75  
. ... ... ... ...
73 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.11,13 M-14 (5)


100 m stylem klasycznym kobiet

1 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 1.09,53  
2 Weronika Hallmann AZS AWF Warszawa 1.11,16  
3 Barbara Mazurkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 1.12,22  
. ... ... ... ...
29 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 1.16,05 K17-18 (5)
44 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.17,66 K17-18 (14)
54 Julia Niedziołka MTP Delfin Cieszyn 1.19.03 K17-18 (17)
81 Zuzanna Jackowska MTP Delfin Cieszyn 1.23,68 K-15 (12)


100 m stylem grzbietowym kobiet

1 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 1.01,65  
2 Agata Naskret UKS G-8 Bielany Warszawa 1.02,01  
3 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 1.02,21  
. ... ... ... ...
56 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 1.11,45 K-15 (13)


200 m stylem motylkowym kobiet

1 Aleksandra Knop UKS 190 Łódź 2.14,00 M17-18 (1)
2 Daniela Georges KU AZS UMCS Lublin 2.15,39  
3 Zuzanna Nowak UKP Unia Oświęcim 2.16,46  
. ... ... ... ...
36 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.39,57 M-14 (1)


200 m stylem klasycznym kobiet

1 Weronika Hallmann AZS AWF Warszawa 2.34,03  
2 Zofia Tymińska UKP Polonia Warszawa 2.35,72 K17-18 (1)
3 Angelika Wikieł AZS AWF Warszawa 2.35,94  
. ... ... ... ...
18 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.43,34 K17-18 (5)
34 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.48,79 K17-18 (10)
61 Zuzanna Jackowska MTP Delfin Cieszyn 2.59,31 K-15 (12)
68 Julia Niedziołka MTP Delfin Cieszyn 3.01,76 K17-18 (20)


200 m stylem grzbietowym kobiet

1 Laura Bernat KU AZS UMCS Lublin 2.09,81 K-16 (1)
2 Zuzanna Herasimowicz AZS AWF Warszawa 2.14,05  
3 Adela Piskorska UKS Shark Rudna 2.17,31 K17-18 (1)
. ... ... ... ...
24 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.29,55 K17-18 (9)
50 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 2.37,06 K-15 (10)


200 m stylem zmiennym kobiet

1 Anastasia Szkurdaj Białoruś 2.16,89 K17-18 (1)
2 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.19,79 K17-18 (2)
3 Justyna Poznańska MKS Jedynka Łódź 2.19,91 K-16 (1)
. ... ... ... ...
14 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.26,49 K17-18 (6)
23 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.29,21 K17-18 (10)


400 m stylem zmiennym kobiet

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 4.52,79 K17-18 (2)
2 Zuzanna Herasimowicz AZS AWF Warszawa 4.55,75  
3 Justyna Poznańska MKS Jedynka Łódź 4.59,41 K-16 (1)
. ... ... ... ...
12 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 5.14,88 K17-18 (5)



50 m stylem dowolnym mężczyzn

1 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 0.23,99  
2 Daniel Gracík Czechy 0.24,20 M17-18 (1)
3 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.24,27 M17-18 (2)
. ... ... ... ...
50 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.26,58 M17-18 (17)


50 m stylem motylkowym mężczyzn

1 Paweł Juraszek MKS Dziewiątka Dzierżoniów 0.22,06  
2 Bartosz Piszczorowicz UKS G-8 Bielany Warszawy 0.22,69  
3 Jakub Kraska AZS Łódź 0.28,72  
. ... ... ... ...
22 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.24,28 M17-18 (4)


50 m stylem klasycznym mężczyzn

1 Tomasz Kraczkowski Swimland Olsztyn 0.28,07 M17-18 (1)
2 Jan Kałusowski MKS Trójka Łódź 0.28,42  
3 Robert Kusto UKS G-8 Bielany Warszawa 0.28,72  
. ... ... ... ...
23 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.30,25 M-16 (1)


100 m stylem motylkowym mężczyzn

1 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 0.51,44  
2 Paweł Korzeniowski Grupa 5Styl 0.53,00  
3 Adam Jaskiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 0.53,31  
. ... ... ... ...
43 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.58,95 M17-18 (21)


100 m stylem dowolnym mężczyzn

1 Jakub Kraska AZS Łódź 0.48,88  
2 Bartosz Piszczorowicz UKS G-8 Bielany Warszawy 0.49,20  
3 Kacper Majchrzak KS Warta Poznań 0.49,68  
. ... ... ... ...
27 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.52,94 M17-18 (9)


100 m stylem klasycznym mężczyzn

1 Robert Kusto UKS G-8 Bielany Warszawa 1.03,01  
2 Jan Kałusowski MKS Trójka Łódź 1.03,04  
3 Bartłomiej Rogulski AZS AWF Warszawa 1.03,24  
3 Dawid Wiekiera MKP Wodnik 29 Tychy 1.03,24  
. ... ... ... ...
24 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 1.07,41 M-16 (1)


200 m stylem dowolnym mężczyzn

1 Jakub Kraska AZS Łódź 1.48,96  
2 Bartosz Piszczorowicz UKS G-8 Bielany Warszawy 1.49,72  
3 Jakub Majerski AZS AWF Katowice 1.50,69  
. ... ... ... ...
76 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 2.01,28 M17-18 (28)


200 m stylem klasycznym mężczyzn

1 Bartłomiej Rogulski AZS AWF Warszawa 2.15,49  
1 Dawid Wiekiera MKP Wodnik 29 Tychy 2.15,49  
3 Dawid Szwedzki WKS Śląsk Wrocław 2.19,42  
. ... ... ... ...
  Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim DSQ M-16


200 m stylem zmiennym mężczyzn

1 Marcel Wągrowski AZS Łódź 2.02,28  
2 Dominik Bujak SK Salos Cortile Kielce 2.03,56  
3 Iwan Adamczuk Białoruś 2.04,70 K17-18 (1)
. ... ... ... ...
48 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 2.18,27 M17-18 (27)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności