www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚWIATA W SKIBOBACH
POLACY BEZ MEDALU
29/01/2010


Bez medalu wrócili nasi skibobiści z Mistrzostw Świata Seniorek, Seniorów i Juniorów, które zakończyły się dzisiaj miejscowości Kirchberg w austriackim Tyrolu.
Najwyższe lokaty w polskiej kadrze wywalczyli juniorzy. W slalomie Dawid Kreiss (STS Skoczów) uplasował się na czwartej pozycji, podobnie jak Martin Śliwka (KS Wisła Ustronianka) w kombinacji.

Wyniki:


Super gigant (27.01.2010)

Seniorki

1Klara HofmanovaCzechy1.13,11
2Kestin MayrhoferAustria1.13,71
3Petra MortenhuemerAustria1.14,19
4Iris LenhardAustria1.15,95
5Aneta HavlickovaCzechy1.18,06
6Karolina PodraskaCzechy1.18,09
.
8Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.23,40
10Agata HołomekLKS Beskid Brenna1.30,70


Seniorzy

1Markus MoserAustria1.08,06
2Bjorn WalterSzwajcaria1.09,01
3David KrejciCzechy1.09,92
4Gerhard HauerAustria1.09,67
5Ales HousaCzechy1.09,97
6Christian AblingerAustria1.10,51
.
13Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.16,92
-Paweł MadziaLKS Beskid BrennaDNF


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria1.14,24
2Christan GastlAustria1.14,32
3Emanuel WeidingerAustria1.15,11
4Mathias AblingerAustria1.15,95
5Jan FedorkoCzechy1.16,01
6Wilco JungNiemcy1.16,45
7Adrian KreissSTS Skoczów1.18,27
8Martin ŚliwkaKS Wisła Ustronianka1.42,45



Slalom gigant (28.02.2010)

Seniorki

1Petra MortenhuemerAustria2.37,261.20,28 + 1.16,98
2Iris LienhardAustria2.40,311.20,55 + 1.19,76
3Kerstin MortenhuemerAustria2.47,351.24,06 + 1.23,29
4Lisa ZaffAustria2.49,921.26,45 + 1.23,47
5Kerstin MayhoferAustria2.51,491.28,20 + 1.23,29
6Aneta HavlickovaCzechy2.52,531.26,69 + 1.25,84
.
9Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna3.02,591.33,50 + 1.29,09
11Agata HołomekLKS Beskid Brenna3.26,551.42,96 + 1.43,59


Seniorzy

1Markus MoserAustria2.27,511.15,81 + 1.11,70
2Gerhard HauerAustria2.28,411.14,59 + 1.13,82
3David KrejciCzechy2.30,051.16,41 + 1.13,64
4Martin GuthjahrAustria2.31,701.17,20 + 1.14,50
5Christan AblingerAustria2.32,881.18,00 + 1.14,88
6Bjorn WalterSzwajcaria2.33,341.17,28 + 1.16,06
.
-Zbigniew CzaplaSTS SkoczówDNFnie ukończył 1 przejazdu
-Paweł MadziaLKS Beskid BrennaDNFnie ukończył I przejeździe


Juniorzy

1Christian GastlAustria2.36,051.19,03 + 1.17,2
2Patrik HolmanCzechy2.51,851.25,23 + 1.26,62
3Dominik AblingerAustria2.53,421.19,70 + 1.33,72
4Mathias AblingerAustria2.55,331.35,52 + 1.19,81
5Emanuel WeidingerAustria3.01,711.39,55 + 1.22,16
6Martin ŚliwkaKS Wisła Ustronianka3.04,791.33,32 + 1.31,47
.
-Adrian KreissSTS SkoczówDNFnie ukończył 1 przejazdu



Slalom (29.02.2010)

Seniorki

1Iris LienhardAustria1.38,310.50,47 + 0.47,84
2Petra MortenhuemerAustria1.39,250.51,77 + 0.47,48
3Kerstin MayhoferAustria1.40,750.52,74 + 0.48,01
4Kerstin MortenhuemerAustria1.41,440.51,91 + 0.49,53
5Klara HofmanovaCzechy1.41,800.53,68 + 0.48,12
6Lisa ZaffAustria1.42,820.53,87 + 0.48,95
.
9Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna1.52,150.57,71 + 0.54,44
11Agata HołomekLKS Beskid Brenna2.02,171.02,94 + 0.59,23


Seniorzy

1Markus MoserAustria1.29,460.46,74 + 0.42,72
2David KrejciCzechy1.30,730.47,14 + 0.43,59
3Gerhard HauerAustria1.31,930.48,33 + 0.43,60
4Martin GuthjahrAustria1.33,930.48,52 + 0.45,41
5Gerfried SeeberAustria1.33,960.49,02 + 0.44,94
6Christan AblingerAustria1.34,070.50,19 + 0.43,88
.
14Zbigniew CzaplaSTS Skoczów1.50,170.58,78 + 0.51,39
-Paweł MadziaLKS Beskid BrennaDNFdyskw w II przejeździe


Juniorzy

1Dominik AblingerAustria1.39,220.52,15 + 0.47,04
2Christian GastlAustria1.40,340.53,51 + 0.46,83
3Mathias AblingerAustria1.41,810.52,38 + 0.49,43
4Adrian KreissSTS Skoczów1.52,160.58,63 + 0.53,53
5Lukas KlausnerAustria1.58,921.02,26 + 0.59,66
6Martin ŚliwkaKS Wisła Ustronianka2.17,661.18,60 + 0.59,06



Kombinacja (super gigant + slalom gigant + slalom)

Seniorki

1Petra MortenhuemerAustria5.30,70
2Iris LenhardAustria5.34,57
3Kestin MayrhoferAustria5.45,95
4Klara HofmanovaCzechy5.53,14
5Aneta HavlickovaCzechy5.58,90
6Monika LempfuhlNiemcy6.07,88
7Wioletta PachułaLKS Beskid Brenna6.18,14
.
9Agata HołomekLKS Beskid Brenna6.59,42


Seniorzy

1Markus MoserAustria5.05,03
2David KrejciCzechy5.09,80
3Gerhard HauerAustria5.10,01
4Martin GutjahrAustria5.17,29
5Christian AblingerAustria5.17,46
6Ales HousaCzechy5.30,71


Juniorzy

1Christan GastlAustria5.30,71
2Dominik AblingerAustria5.46,88
3Mathias AblingerAustria5.53,09
4Martin ŚliwkaKS Wisła Ustronianka7.04,90




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności