www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II GRAND PRIX POLSKI MŁODZIKÓW W TENISIE STOŁOWYM 21/03/2021


Kinga Hawro (KU AZS Politechnika Rzeszów) i Aleks Pakuła (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, które rozegrano w dniach 19-21 marca w Dębicy.
Z naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Oliwier Turek (UKTS Sokół Orzesze), który najpierw pomyślnie przebrnął kwalifikacje, a następnie w turnieju głównym z bilansem dwóch wygranych i dwóch przegranych pojedynków został sklasyfikowany na miejscach 33-40.


Klasyfikacja końcowa:


Młodziczki

1. Kinga Hawro (KU AZS Politechnika Rzeszów)
2. Marta Toborek (UKTS Sokół Orzesze)
3-4. Milena Gaj (UKS Gryf Gdów)
3-4. Milena Mirecka (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
5-8. Agata Krause (MKS Emdek Bydgoszcz)
5-8. Katarzyna Rajkowska (SLKS Olimpijczyk Jeżewo)
5-8. Natalia Brzezińaka (Dekorglass Dzałdowo)
5-8. Maja Łakoma (Heksa Niedrzwica Duża)
...
57-64. Nikola Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)


Wyniki pojedynków Nikoli Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)

Faza grupowa - grupa 5
Nikola Ratajczyk - Wiktoria Salecka (UKS Żaczek Fajsławice) - 0:3 (-2, -4, -6)
Nikola Ratajczyk - Natalia Maciałek (PKS Kolping Jarosław) - 0:3 (-0, -4, -2)
Nikola Ratajczyk - Julia Wiktor (KS Bronowianka Kraków) - 0:3 (-3, -1, -4)

Turniej pocieszenia (o miejsca 49-64)
Nikola Ratajczyk - Malwina Słupska (ŚKTS Świecie0 - 1:3 (-9, -7, 10, -10)


Wyniki pojedynków Emilii Byrtek (LKS Leszanianka Leszna Górna)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 2)
Emilia Byrtek - Maria Skarżyńska (LUKS A BC Żak Pisanica) - 1:3 (-8, -9, 3, -8)
Emilia Byrtek - Zuzanna Gutkowska (KS Bogoria Grodzisk Maz.) - 3:1 (-6, 5, 9, 5)


Wyniki pojedynków Nadii Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 9)
Nadia Cieślar - Amelia Kukla (UKS Kęta Dębica) - 0:3 (-5, -9, -5)
Nadia Cieślar - Anna Rogala (niestowarzyszona) - 3:1 (-4, 6, 7, 3)



Młodzicy

1. Aleks Pakuła (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
2. Samuel Michna (UKS Lis Sierakowice)
3-4. Kacper Toton (ATS Bingo Ropczyce)
3-4. Mateusz Sakowicz (KS Spójnia Warszawa)
5-8. Karol Kufel (LITS Meble Anders Żywiec)
5-8. Wojciech Szymczak (Energa KTS Toruń)
5-8. Krzysztof Wnęk (TKS Granit Strzelin)
5-8. Wiktor Ptak (KS Mysław Mysłowice)

...
33-40. Oliwier Turek (UKTS Sokół Orzesze)


Wyniki pojedynków Oliwiera Turka

Turniej eliminacyjny - faza grupowa (grupa 39)
Oliwier Turek - Feliks Gulan (UKS Return Piaseczno) - 3:0 (8, 5, 6)
Oliwier Turek - Mikołaj Pilch (niestowarzyszony) - 3:0 (8, 6, 8)

Turniej eliminacyjny - faza play-off
I runda
OIiwier Turek - Iwo Kempka (Dekorglass Działdowo) - 3:1 (-15, 8, 4, 6)
II runda
Oliwier Turek - Mateusz Wiśniewski (MKS Skawa Wadowice) - 3:2 (-6, 11, -5, 5, 8)

Turniej Grand Prix - faza grupowa (grupa 8)
Oliwier Turek - Krystin Stolarczyk (Dekorglass Działdowo) - 1:3 (10, -7, -7, -7)
Oliwier Turek - Michał Rosnowski (TS Ósemka Białystok( - 3:1 (4, -14, 11, 8)
Oliwier Turek - Oskar Lipa (ULKS Moszczenica) - 0:3 (-5, -9, -11)

Turniej Grand Prix - turniej pocieszenia (o miejsca 33-48)
Oliwier Turek - Piotr Sękowski (MRKS Gdańsk) - 3:0 (8, 9, 7)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności