www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V TURNIEJ DZIWNYCH DRUŻYN 28/12/2017


Wczoraj w Górkach Wielkich oraz Pogórzu odbył się V Turniej Dziwnych Drużyn.
W gronie dwudziestu zespołów najlepsza okazała się Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej, która w wielkim finale ograła zeszłorocznych triumfatorów - drużynę Naprzód do tyłu.

Warto wspomnieć, że w zawodach, których głównym celem była pomoc w rehabilitacji Natalki Koziołek, córki byłego zawodnika Beskidu Skoczów, wzięli udział tak znani piłkarze jak Ireneusz JeleńŁukasz HanzelSebastian Olszar, Kamil Adamek, czy Sławomir Cienciała.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Mateusz Feruga (Naprzód do tyłu), natomiast najlepszym graczem z pola okrzyknięty został Łukasz Małkowski (Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej). 
Tytuł króla strzelców przypadł najlepszemu polskiemu piłkarzowi 2009 roku - Ireneuszowi Jeleniowi. Dwudziestodziewięciokrotny reprezentant Polski strzelił dziesięć goli.


Wyniki:


Grupa A

Drużyna Łukasza Hanzela  - Heisenberg - 5:0
Chyba Ty - Inny Zespół Czechowice - 4:2
Drużyna Łukasza Hanzela - Printer Team - 5:0
Heisenberg - Inny Zespół Czechowice - 2:1
Printer Team - Chyba Ty - 4:1

Drużyna Łukasza Hanzela - Inny Zespół Czechowice - 4:0
Chyba Ty - Heisenberg - 3:0
Printer Team - Inny Zespół Czechowice - 1:0
Drużyna Łukasza Hanzela - Chyba Ty - 5:3
Heisenberg - Printer Team - 6:2


1 Drużyna Łukasza Hanzela 4 12 pkt. 19:3
2 Chyba Ty 4 6 pkt. 11:11
3 Heisenberg 4 6 pkt. 8:11
4 Printer Team 4 6 pkt. 7:12
5 Inny Zespół Czechowice 4 0 pkt. 3:11



Grupa B

Drużyna Sebastiana Olszara - 07 zgłoś się - 4:0
Olimp Team - Bailando Tychy - 3:1
Drużyna Sebastiana Olszara - KTS Drogomyśl - 3:1
Olimp Team - 07 zgłoś się - 5:1
Bailando Tychy - KTS Drogomyśl - 7:1

Drużyna Sebastiana Olszara - Olimp Team - 2:0
Bailando Tychy - 07 zgłoś się - 5:0
KTS Drogomyśl - Olimp Team - 2:1
Bailando Tychy - Drużyna Sebastiana Olszara - 3:2
KTS Drogomyśl - 07 zgloś się - 3:1

 
1 Bailando Tychy 4 9 pkt. 16:6
2 Drużyna Sebastiana Olszara 4 9 pkt. 11:4
3 Olimp Team 4 6 pkt. 9:6
4 KTS Drogomyśl 4 6 pkt. 7:12
5 07 zgłoś się 4 0 pkt. 2:17



Grupa C

Naprzód do tyłu  - Szopy Pracze Wymiatacze - 3:0
Nieckarz Team - AKS Grzybowice Zabrze - 2:2
Reprezentacja Ligi Górniczej - Naprzód do tyłu - 2:0
AKS Grzybowice Zabrze - Szopy Pracze Wymiatacze - 3:0
Nieckarz Team - Reprezentacja Ligi Górniczej - 2:1

Naprzód do tyłu - AKS Grzybowice Zabrze - 1:1
Nieckarz Team - Szopy Pracze Wymiatacze - 1:0
Reprezentacja Ligi Górniczej - AKS Grzybowice Zabrze - 3:1
Naprzód do tyłu  - Nieckarz Team - 2:1
Reprezentacja Ligi Górniczej - Szopy Pracze Wymiatacze - 1:0

 
1 Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej 4 9 pkt. 7:3
2 Naprzód do tyłu 4 7 pkt. 6:4
3 Nieckarz Team 4 7 pkt. 6:5
4 AKS Grzybowice Zabrze 4 5 pkt. 7:6
5 Szopy Pracze Wymiatacze 4 0 pkt. 0:8



Grupa D

MRKS Czechowice-Dziedzice - Business Partner Club - 6:0
Cichociemni Bielsko-Biała - Max Hermanice - 9:0
MRKS Czechowice-Dziedzice - Oj Dana Team - 1:0
Cichociemni Bielsko-Biała - Business Partner Club - 6:0
Oj Dana Team - Max Hermanice - 3:0

MRKS Czechowice-Dziedzice - Cichociemni Bielsko-Biała - 2:1
Business Partner Club - Max Hermanice - 3:0
Cichociemni Bielsko-Biała - Oj Dana Team - 4:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - Max Hermanice - 5:1
Oj Dana Team - Business Partner Club - 1:0
 
1 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 12 pkt. 14:2
2 Cichociemni Bielsko-Biała 4 9 pkt. 20:3
3 Oj Dana Team 4 6 pkt. 5:5
4 Business Partner Club 4 3 pkt. 3:13
5 Max Hermanice 4 0 pkt. 1:20



Ćwierćfinały
Naprzód do tyłu - Drużyna Łukasza Hanzela - 3:0
Cichociemni Bielsko-Biała - Bailando Team - 3:2 k.
Reprezentacja Ligi Górniczej - Chyba Ty - 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drużyna Sebastiana Olszara - 3:2 k.

Półfinały
Naprzód do tyłu - Cichociemni Bielsko-Biała - 1:0
Reprezentacja Ligi Górniczej - MRKS Czechowice-Dziedzice - 5:1

o 3 miejsce
Cichociemni Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice - 2:1

Finał
Reprezentacja Ligi Górniczej - Naprzód do tyłu - 3:0




Składy najlepszych drużyn:

Reprezentacja Śląskiej Ligi Górniczej: Łukasz Dębski, Mateusz Kiciak, Łukasz Kubara, Łukasz Małkowski, Marcin Polok, Marek Rosołowski, Piotr Sokołowski

Naprzód do tyłu: Tomasz Czyż, Michał Grześ, Mateusz Feruga, Kamil Kotrys, Adam Kozielski, Michał Pietraczyk, Kamil Sekuła

Cichociemni Bielsko-Biała: Zygmunt Biliński, Seweryn Caputa, Marcin Czaicki, Dawid Lech, Jacek Moskwa, Dawid Nagi, Seweryn Pelichowski, Szymon Płoszaj, Łukasz Radomski, Damian Stawicki

MRKS Czechowice-Dziedzice: Krzysztof Chrapek, Robert Jastrzębski, Szymon Jastrzębski, Marcin Michalik, Woiciech Szal, Damian Szczęsny, Rafał Żurek





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności