www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZEŚĆ MEDALI NAJMŁODSZYCH PINGPONGISTEK 04/05/2021


Sześć medali wywalczyły nasze zawodniczki na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym, które odbyły się wczoraj w Gliwicach.

W rywalizacji żaczek (do lat 11) dwa złote krążki zdobyła Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie), a Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie) - dwa srebrne.

Z kolei w kategorii skrzatek (do lat 9), gdzie rywalizowano tylko w singlu, na drugim stopniu podium stanęła Maja Kuboszek, a na trzecim Lena Pustelnik (obie RKS Cukrownik Chybie).



Klasyfikacja końcowa:


Gra pojedyncza żaczek

1. Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
2. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)

3-4. Weronika Wszołek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3-4. Ewa Bugała (TKKF Sportowiec Częstochowa)
5-8. Karolina Herok (RKS Cukrownik Chybie)
5-8. Natalia Wszołek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
5-8. Hanna Szymańska (UKS Energia Siewierz)
5-8. Julia Tomecka (KS Mysław Mysłowice)
...
9-16. Lena Pustelnik (RKS Cukrownik Chybie)
9-16. Justyna Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)
9-16. Magda Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
17-24. Maja Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Nicola Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)
17-24. Milena Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
17-24. Wiktoria Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)




Gra podwójna żaczek

1. Aleksandra Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
1. Ewa Bugała (TKKF Sportowiec Częstochowa)

2. Klaudia Bąk (RKS Cukrownik Chybie)
2. Hanna Szymańska (UKS Energia Siewierz)

3-4. Aleksandra Brzoza (MOSM Tychy)
3-4. Justyna Zbijowska (MOSM Tychy)

3-4. Natalia Wszołek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3-4. Weronika Wszołek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
...

5-8. Karolina Herok (RKS Cukrownik Chybie)
5-8. Justyna Włodarczyk (RKS Cukrownik Chybie)

5-8. Lena Pustelnik (RKS Cukrownik Chybie)
5-8. Maja Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)

5-8. Magda Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)
5-8. Wiktoria Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)

9-16. Nicola Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)
9-16. Milena Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)




Gra pojedyncza żaków

1. Mateusz Orszulak (MKS Czechowice-Dziedzice)
2. Maksymilian Gacek (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4. Wiktor Paruch (KTS Gliwice)
3-4. Dominik Marcinkowski (TKKF Sportowiec Częstochowa)
5-8. Łukasz Niemiec (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
5-8. Mateusz Domagała (MKS Siemianowiczanka Siemianowice)
5-8. Andrzej Ratka (KS Mysław Mysłowice)
5-8. Tomasz Kałużny (TKKF Sportowiec Częstochowa)
...
9-16. Krystian Legierski (UKS Wiślanie Wisła)
9-16. Michał Pilch (UKS Wiślanie Wisła)
17-32. Szymon Kocierz (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
33-38. Wiktor Mikulski (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
33-38. Igor Szczurek (LKS Gwiazda Skrzyszów)
33-38. Łukasz Szczurek (LKS Gwiazda Skrzyszów)



Gra podwójna żaków

1. Maksymilian Gacek (MKS Czechowice-Dziedzice)
1. Mateusz Orszulak (MKS Czechowice-Dziedzice)

2. Wiktor Paruch (KTS Gliwice)
2. Dominik Marcinkowski (TKKF Sportowiec Częstochowa)

3-4. Filip Cypek (MKS Siemianowiczanka Siemianowice)
3-4. Mateusz Domagała (MKS Siemianowiczanka Siemianowice)

3-4. Witold Pisarzowski (KS Mysław Mysłowice)
3-4. Andrzej Ratka (KS Mysław Mysłowice)
...

5-8. Krystian Legierski (UKS Wiślanie Wisła)
5-8. Michał Pilch (UKS Wiślanie Wisła)

5-8. Łukasz Niemiec (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
5-8. Łukasz Dobczyński (UKS Energia Siewierz)

9-16. Szymon Kocierz (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
9-16. Jan Mirek (UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)

9-16. Wiktor Mikulski (UKS Sportowa Jedynka Skoczów)
9-16. Paweł Gabryś (KTS Gliwice)

17-19. Igor Szczurek (LKS Gwiazda Skrzyszów)
17-19. Łukasz Szczurek (LKS Gwiazda Skrzyszów)




Gra pojedyncza skrzatek

1. Natalia Wszołek (MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2. Maja Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)
3-4. Lena Pustelnik (RKS Cukrownik Chybie)
3-4. Aleksandra Kaluża (UKTS Sokół Orzesze)
5-6. Wiktoria Cieślar (LKS Lesznianka Leszna Górna)
5-6. Nikola Ratajczyk (JKTS Jastrzębie)
7-8. Nicola Kuboszek (RKS Cukrownik Chybie)
7-8. Magda Byrtek (LKS Lesznianka Leszna Górna)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności